28.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Tel, Kablo ve Çivi Sektörleri İstanbul’da Buluşuyor

Tel, Kablo ve Çivi Sektörleri İstanbul’da Buluşuyor

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş; Tel, Kablo ve Çivi sektörünün tüm endüstri bileşenlerini kapsayan Wire&Cable İstanbul Fuarı’nın startını verdi. Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan fuar, yeni pazarlar bulmak ve ihracatını ırmak isteyen firmalar için yeni işbirlikleri kurma imkanı sağlıyor.

17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Wire&Cable İstanbul Fuarı’nda üretici firmalar Kablo Üretimi, Kablo Üretimi ve İşleme Makineleri, Tel Üretimi ve İşleme Makineleri, Çivi Üretimi ve İşleme Makineleri, Kablo Temizleme, Kalıplama, Kaplama, Şekillendirme, Bağlantı Elemanları Üretimi ve İşleme Makineleri, Kaynak ve Elektrod Teli Üretim Makineleri, Kablo İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Kablo İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Tel İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Tel İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Çivi İşleme Teknolojisinde Kullanılan Ekipmanlar, Çivi İşleme Yan Sanayi Teknolojileri, Hammadde, Özel Tel ve Kablolar, Ölçüm ve Kontrol Teknolojileri, Kalite Kontrol Sistemleri, Test Mühendisliği, Laboratuvar Test Ekipmanlarına ait son teknoloji ürünlerini dünyaya tanıtma fırsatı bulacak.

400 bin ton ihracat,75 bin ton ithalat miktarı ve yıllık ortalama 2 milyar dolarlık ihracat hacmi ile Türk kablo sektörü, bulunduğu coğrafik konumu ile sektörün en önemli pazarları arasında yer almaktadır. Dünya Otomotiv, Telekomünikasyon, Yapı Endüstrisi, Kimya, Gaz ve Petrol Endüstri devlerini İstanbul’da bir araya getirmeye hazırlanan Wire&Cable İstanbul Fuarı, sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından izleme fırsatı sunuyor.

Aynı Tarihte Aynı Mekanda İki Ayrı Fuar

17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında, Boru, Profil ve Çelik sektörlerinin önde gelen üreticilerinin katılımı ile gerçekleştirilecek olan Tube&Steel İstanbul-Boru, Profil, Tel, Çelik, Üretimi ve İhtisas Fuarı ile aynı tarihte düzenlenecek olan Wire&Cable İstanbul- Tel, Kablo, Çivi Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarı birbirlerini doğrudan ilgilendiren kapsamları ile sektörü adeta ziyaretçilerin ayağına getiriyor.
Sizler de bu büyük buluşmada katılımcı olmak ve dünyanın birçok ülkesinden gelen ziyaretçilerle buluşup, doğru ve güvenilir ticari bağlantılar kurmak istiyorsanız fuar satış ekibimizle iletişime geçmeyi unutmayın; http://tuyap.com.tr/wireandcableistanbulfair/fuar-proje-ekibi

www.wireandcableistanbulfair.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ