28.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Tarboro, NC – Madem Reels Group, Kuzey Amerika’daki yeni genişlememizi duyurmaktan gurur duymaktadır.

Tarboro, NC – Madem Reels Group, Kuzey Amerika’daki yeni genişlememizi duyurmaktan gurur duymaktadır.

Tarboro, NC – Madem Reels Group, Kuzey Amerika’daki yeni genişlememizi duyurmaktan gurur duymaktadır. Madem-Moorecraft Reels USA, Inc’in hissedarları; Denton, TX’te yeni bir üretim, montaj ve dağıtım tesisini açmayı kabul ettiler. Bu, Kuzey Karolina’da bulunan ilk tesisimizi takiben Kuzey Amerika’daki ikinci üretim tesisimiz olacak. Operasyonların 2022’de başlaması planlanırken, üretimim 4. çeyrek, montaj ve dağıtımın ise 2. çeyrekte başlaması planlanıyor. İlk yatırım en yeni CNC hatlarını kapsıyor ve 100’den fazla yeni iş yaratacak. Yıllık kapasite yılda 1.200 kamyon dolusu KD makara kitine ulaşacak.

“Madem Group, temel yetkinliklerini iletmede mükemmellik yoluyla başka önemli bir projeyi daha başarıyla şekillendiriyor” – Marcos Ramalho, Başkan.

“Yeni Denton tesisi, üretim kapasitesini artırma ve Kuzey Amerika dağıtım ağımızı genişletme konusundaki en son taahhüdümüzü temsil ediyor.” – Steve Redhage, Satış Başkan Yardımcısı.

Merkezi Brezilya’da bulunan Madem Group, çivili ahşap makara üretiminde dünya lideridir. Madem, ABD, Bahreyn, Kolombiya, Meksika ve İspanya’daki küresel ortaklarımızı destekleyen Brezilya’daki kendi yenilenebilir ormanları, kereste fabrikası ve üretim tesisleriyle gurur duymaktadır. Dünya çapında 700’den fazla özel iş ortağını istihdam ediyoruz. Toplam yıllık üretimimiz, dünya çapında 150’den fazla Tel ve Kablo tesisine gönderilen özel ürünler de dahil olmak üzere 6.000 konteyner demonte makarayı aşıyor. Madem adı, 73 yılı aşkın ahşap endüstrisi deneyimini temsil ediyor.

www.mademreels.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ