21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Şeref Gün Ak-kur Bakır Metal San ve Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı; Bakırda erken teslimin önemi!

Şeref Gün Ak-kur Bakır Metal San ve Tic. Ltd. Şti Yönetim Kurulu Başkanı; Bakırda erken teslimin önemi!

Türkiye’deki elektrolitik bakır tel üretim kapasitesi mevcut ihtiyacın çok üstünde olmasına karşılık bakırın teslim zamanı ile ilgili sıkıntı yıllardır bitemeyen bir problem olarak karsımıza çıkmaktadır. Bu konuda bakır üreticilerinin ihracat yoğunlukları zaman zamanda hammadde teminindeki aksaklıklar önemli rol oymaktadır diğer taraftan özellikle iç piyasa kablo satışlarındaki acil talepler bakır terminini önemli hale getirmiştir. Bakır değeri ve işletmedeki önemi acısından kıymetli bir metaldir bu nedenle tedariğinde dikkatli ve planlı davranmak çok önemlidir işletmelerin en kritik ve değerli girdisinin stokta bekletilmesi en başta finans yükü acısından önem arz etmektedir.

Bakır teslim zamanı konusunda firmamız Ak-kur bakır ülkemizde haklı bir isim kazanmıştır teslim konusundaki uygulamalar ile Türkiye’de iddialı bir konuma gelmiştir.

Müşterilerine adeta acil ambulans bakır hizmeti sunmaktadır. Maximum 3.günde bakır teslimi yapılması ile özellikle kablo satış ekiplerine nefes aldırmıştır.

Bakır termin nedeniyle alınamayan kablo siparişleri konusu bu sayede gündemden çıkarmaktadır Bu durumda kablo firmaların satış kabiliyeti artırmakla birlikte aynı zamanda stok maliyetlerini de minimum seviyeye indirilmiştir Ak-kur bakır olarak bu önemli imkânı müşterilerimize sağlamaktayız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ