03.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Santeks Tekstil Makineleri ürün gruplarına “ Yuvarlak Örme Makineleri”de ilave etti Santeks Tekstil Makineleri, “ Boosan” markası ile piyasaya hızlı bir giriş yapacak.

2003 yılında kurulan SANTEKS, aslında ülkemizde eksikliği oldukça hissedilen bir ihtiyacı doldurmak amacıyla kuruldu. Tekstil makineleri sektöründe faaliyet gösteren yurt dışı merkezli ileri teknoloji kullanıp makine üreten imalatçılar ile bu makinelere ihtiyaç duyan alıcıları buluşturmak. Hedef, tüm tekstil üreticilerinin ihtiyaç duyacakları tüm tekstil makineleri ve makine yedek parça taleplerini karşılamaktır. Yönetim kadrosu dahil tüm ekip yapılandırılması genç, dinamik ve spesifik olarak tekstil makineleri alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Yine, Turki Cumhuriyetlere olan ihracatımızın arttırmak için, 2008 yılında Özbekistan / Taşkent ofisi açılmıştır. “Boosan” ve “Santeks “ markaları ile bu ülkelere yoğun ihracat gerçekleştirmekte ve hizmet vermektedir. Yine ,Etiyopya, Addis Ababa acentalığı 2016 yılında açılmıştır. Santeks Tekstil Makineleri Yüüksek teknolojili tekstil makinelerinin yurtdışında imalatını yaptırıp yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize satışını gerçekleştirmektedir.

Bu doğrultuda faaliyetlerimiz 3’e ayrılmaktadır.

– Tekstil Makineleri Satışı
– Satış Sonrası Yedek Parça Hizmeti
– Satış Sonrası Bakım ve Onarım Hizmeti

Tekstil Makine ana başlığı altında ürün grupları 1) Örme Makineleri 2) Yaka Makineleri 3) Dantel Makineleri 4) Tres Kablo ve Halat Makineleri gruplarından oluşmaktadır.

Santeks Müşteri İlişkileri Yönetimi, makine tasarımından, satış sonrasına kadar yayılan süreci kapsamaktadır. Bu bağlamda, makine satışı sonrası müşterilerimizden gelen ihtiyaçları ve talepleri karşılamaktadır. Teknik ekibimiz her türlü talepte müşterilerimizi yerinde ziyaret etmekte, arıza ve onarımı gerçekleştirmektedir.

Ürün grupları arasına “ Boosan” markası ile Yuvarlak Örme Makineleri de ilave etmiştir.

Neden Boosan Yuvarlak Örgü Makinesi?

1. En iyi maliyet-performans oranı makinesi
2. Premium yüksek kaliteli makine
3. 12 Ayın ücretsiz tamir ve bakım servisi
4. Geniş iç ve dış teknik eğitim
5. Aksesuarlar hizmet
6. Tasarım düşünün
7. Zamanında teslimat
8. Deneyimli tasarım ve üretim ekibi
9. Profesyonel satış ekibi
10. ISO 9001: 2008; ISO14001:2004; OHSAS 18001:2007
11. Rekabetçi fiyat ve tutarlı hizmet

Her türlü yuvarlak örme makinesi yedek parça ihtiyacı için (212) 556 05 76 telefondan Santeks Tekstil Makineleri Müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?