25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

renova Mobil akülü makara iticisi moviroll Türkiye’de..

renova Mobil akülü makara iticisi moviroll Türkiye’de..

Dünyaca ünlü ve sektörün önde giden birçok kablo üreticisi tarafından yıllardır kullanılan Moviroll mobil akülü makara iticileri artıkTürkiye.de de sektörün kullanımına sunulmaya başlanmıştır.

İtalyan Renova şirketi tarafından üretilen Moviroll mobil akülü makara iticileri, yıllardır kablo sektörüne kaliteli katerpillar kayışları sunan MERKOBELT güvencesiyle 2021 yılının başından itibaren kablo sektörümüzün ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Şirketin ürün sorumlusu Meriç Yamanlar, Moviroll’ün kablo sektörüne sağlayacağı faydaları, dergimiz için aşağıdaki gibi özetledi:

Zahmetsiz, güvenli…
“Moviroll makara İticilerin kablo ve tel sektörü için birçok faydasının olduğunu belirterek başlamak isterim. Operatöre, hem büyük hem de küçük silindirik yükleri zahmetsizce ve güvenli bir şekilde hareket ettirme kolaylığı tanıdığından, üretkenliği ve güvenlik seviyesini artıran yenilikçi bir ürün Moviroll. Moviroll’un operatörler için ISO 11228 “Ergonomi Elle kullanım” Teknik Standartları çerçevesinde riskleri azalttığını da vurgulamak isterim.”

Kablo aktörü için en doğru çözüm…
“Moviroll mobil akülü iticiler, tel ve kablo makaralarını ve tamburları hareket ettirmek için biçilmiş kaftandır. Aym zamanda diğer birçok endüstriyel uygulamada çeşitli yükler için de kullanımı mevcuttur. Müşterilerimize endüstriyel ihtiyaçlarma en uygun çözümleri ve ürünleri sunarak hizmet etmekteyiz.Özellikle kablo sektöründeki tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin sorunlarına en doğru çözümü üretme motivasyonuyla çalışmaktayız. Ürünlerimizin hepsi Türkiye resmi distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz İtalyan Renova Srl tarafından tasarlanmış, üretilmiş ve monte edilmiştir. Pnömatik ve aküyle çalışan modellerin yanı sıra farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli opsiyonel aksesuarlarımız da mevcuttur.”

…50 Tona kadar…
“Tel ve kablo makaraları ve tamburlar için ideal modellerimiz 6 metre makara çapına kadar ve 50 tona kadar olan makaraları zahmetsizce ve güvenli şekilde itme kabiliyetine sahiptir.”

Tek Şarjla 60 – 120 makara…
“Akülü makara iticileri, pnömatik bağlantıların veya elektrik kablolarının kısıtlamaları olmadan serbest hareket avantajı sunar. Yüksek performanslı ve tak-çalıştır özellikli 24 V veya 48 V lityum pil ile çalışan 24 V DCIP 44 veya 48 V DCIP 44 motor He donatılmıştır. Tek şarj ile 60-120 makara itilebilmektedir. 4 saat gibi kısa sürede hızlı şarj edilebilmektedir.”

24 Ay garanti…
“Tüm bu özelliklerin yanı sıra, akü dahil 24 ay garanti veriyor olmamız da ürünlerimize duyduğumuz güveni göstermektedir. Son olarak belirtmek isterim ki, özelleştirilmiş projeler üzerinde rekabetçi fiyatlarla hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Müşterilerimiz endüstriyel uygulama gereksinimlerini bize ilettiğinde, ihtiyaçlarına en uygun modeli bulmak için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız. “

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ