17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Ramazan Mutlu; MESIRA, güç kablosu üreticilerine bağımsız uzman mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Ramazan Mutlu; MESIRA, güç kablosu üreticilerine bağımsız uzman mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

MESIRA, güç kablosu üreticilerine bağımsız uzman mühendislik hizmetleri sunmaktadır. 500kv’a kadar güç kablolarının her alanında en yüksek deneyimi ve uzmanlığı sağlıyoruz.

MESİRA mühendislik danışmanlık şirketi, deneyimli mühendisleri ile KABLO ÜRETİCİLERİNİN işlerini genişletmelerine, VERİMLİLİKLERİNİ artırmalarına ve PAZARA zamanında ulaşmalarında önemli avantajlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Her türlü iletkeni uluslararası standartlara uygun olarak tasarlıyor, yuvarlak iletkenleriniz için hadde seçimleri yapıyor, sektör iletkenleriniz için sektör haddelerini tasarlıyor ve en son teknoloji ile üretiyoruz.

Güç kablolalarının ekran uygulamalarına çözümler sunuyoruz.
Çevreye duyarlı müşterilerimizin iletken ve kablo tasarımlarını gözden geçirerek olası iyileştirme fırsatları sunuyor ve doğal kaynak tüketimini azaltmaya yardımcı oluyoruz.

İster yeni bir makine YATIRIMI, ister KOMPLE FABRİKA kurulumu olsun, her şeyi en ince ayrıntısına kadar tasarlıyor ve size fizibilite raporları sunuyoruz.

Bu hizmetleri fabrika ziyaretleri, online toplantılar, kısa veya uzun süreli danışmanlık anlaşmaları ve hatta 7/24 canlı destek olarak sunuyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ