01.12.2022 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

PWM’in yeni gezgin soğuk kaynak makinası Interwire’da sergileniyor

Reklam

PWM yeni CP180 gezgin soğuk kaynak makinasını ve en çok satan kaynak makinalarından ikisini Interwire 2017’de 1358 numaralı standında gösterecek. Ürünler PWM soğuk kaynak ekipmanları, yedek parçaları ve kaynak çenelerinin Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada tek dağıtıcısı olan Joe Snee Associates tarafından sergilenecek.

PWM CP180, 400mm2 hacimli bir taşıma paketi içinde bulunan ve sadece 16kg ağırlığında hava/hidrolik tahrikli küçük bir soğuk kaynak makinasıdır. Kolaylıkla çalışma alanına götürülerek kullanıcının 1.80mm’ye kadar demirsiz yuvarlak tel, yassı tel ve profilleri eforsuzca kaynatabilmelerini sağlar.

Elektro/Pünematik EP500 filmaşin ve çubuk kaynak makinesi düşük enerji sarfiyatlı, emniyetli ve kullanımı basittir. Üreticilere 5mm’den 12.50mm’ye kadar bakır, 5mm’den 15.00mm’ye kadar aluminium filmaşin ve çubukları ekonomik bir şekilde kaynak yapabilme yöntemi sunar.

M101, tezgah veya gezgin araba üzerinde kullanılabilen, düşük bakım ihtiyaçlı, manuel bir ağır hizmet makinasıdır. 1.00-3.60mm arası bakır, 1.00-5.00mm arası aluminium yuvarlak teller üzerinde güçlü ve güvenilir kaynaklar uygular ve zırhlı hatlar için yassı tel kaynakları için de kullanılabilir.

Pwm el tipi kaynak makinalarını ve tezgah veya gezgin araba üzende kullanılabilen iki manuel kaynak makinasını da teşhir edecek. www.pwmltd.co.uk adresinde bütün PWM makinalarının video gösterimlerini izleyebilirsiniz.

Basın irtibat
Kris Lancaster

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ