02.08.2021 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

PWM Wire 2016 Fuarında yeni soğuk kaynak makineleri tanıtacak.

Reklam

Soğuk kaynak ekipmanları önder üreticisi, İngiliz firması PWM Ltd. Wire 2016 fuarında iki yeni soğuk kaynak makinasının tanıtımını yapacak (Stand 9B41) ST40 hava/hidrolik şerit kaynak makinası, zırhlama hatlarında kullanılan maksimum 45mm genişliğe ve maksimum 33mm2 kesit alanına kadar olan demirsiz şerit ve ve bantlara elektriksel bütünlüklerini kaybetmeden kuvvetli ve güvenilir kalıcı kaynaklar yapmak üzere tasarlanmıştır. Bütün PWM kaynak makinalarında olduğu gibi, ST40 kullanımı basit, uygun maliyetli ve, düşük bakım ihtiyaçlıdır. Gezer arabaya monte olduğundan, kolaylıkla çalışma alanına götürülerek üretim kesinti süresini azaltır.

HP180T, PWM’in 0.30-1.80mm çap arası teller için çok yönlü hava/hidrolik bir soğuk kaynak makinasıdır. Gezer arabaya monte olmasının yanında, gerektiğinde hava hortumunun ulaşabildiği limitler dahilinde elde taşınabilir.

Kullanımı hızlı ve basit olan HP 180T, operatörün efor sarf etmeden, istikrarlı, kuvvetli kaynaklar yapabilmesini sağlar. Taşınabilir hava/hidrolik yükseltici paketi ile makinanın alternatif modeli HP180CP ayrıca mevcuttur.

Firma ayrıca 5-30mm arası çaplar için verimli enerji tüketimli çubuk ve filmaşin kaynak makinalarını ve, 0.10-5.00mm arası çaplar için manuel kaynak makinalarını da sergileyecek.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ