29.09.2022 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Prysmian Group Türkiye, Voltimum canlı sanal fuarında sektör profeslonelleri ile bir araya geldi

Reklam

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, 8-9 Haziran 2017’de gerçekleşen, ana teması Dijitalleşme olan Voltimum Canlı Sanal Fuarı’nda ürün ve teknolojilerini sergiledi, sektör profesyonelleri ile bir araya geldi.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, 8-9 Haziran 2017’de gerçekleşen, ana teması Dijitalleşme olan Voltimum Canlı Sanal Fuarı katılımcıları arasında yer aldı. Türkiye’de bir ilk olarak 2016’da Voltimum tarafından gerçekleştirilen Canlı Sanal Fuar, 2017’de haziran ayında ikinci kez gerçekleştirildi. Prysmian Group Türkiye’nin “Online Kablo Eğitimi”, “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…” girişimi, “Yapı Malzemeleri Yönetmeliği-CPR” konularının üzerinde durduğu sanal fuara toplamda yaklaşık 650 kişi katılırken, Prysmian Group Türkiye de kendi standında 200’e yakın ziyaretçiyi bire bir ağırladı.

Prysmian Group Türkiye’nin bu yıl ikinci defa katıldığı Voltimum Canlı Sanal Fuar’da, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Endüstri 4.0 konuları ele alındı. Fuara internet üzerinden kayıt olan ziyaretçiler, istedikleri yerden 2 gün boyunca fuarı ziyaret edebildiler. Fuar stant sergilerinde endüstri otomasyonundan, akıllı bina, bağlantılı aydınlama sistemleri ve kablolamaya kadar bilgiler paylaşıldı. Gerçek bir fuarda olduğu gibi, ziyaretçiler fuarı gezerken görüşmeler yaptılar, birçok konu ve çözüm hakkında bilgi aldılar. Prysmian Group Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Tamer Yavuztürk, Voltimum Canlı Sanal Fuarı’na katılımlarıyla ilgili olarak düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Türkiye’nin ilk ve tek sanal fuarı olan Voltimum Canlı Sanal Fuarı, bizim için özel bir öneme sahip. Voltimum Canlı Sanal Fuarı’na bu sene ikinci defa katılıyoruz. En son teknolojileri takip eden, sektöründe teknolojik anlamda lider olan bir firma olarak, bu tip yenilikleri önemsiyoruz. Sadece takip etmekle kalmıyor, içerisinde yer almaya çaba gösteriyoruz. Türkiye’yi Yarınlara sadece projelerimizle değil, bu tip yeniliklerle de bağlıyoruz.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ