23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Prysmian Group Türkiye, sanal fuarda hedef kitlesiyle buluştu

Prysmian Group Türkiye, ülkemizin ilk canlı sanal fuarında geniş ürün gamını sergileme ve hedef kitlesiyle bire bir buluşma imkanı buldu; internet üzerinden verdiği seminerlerle sektör profesyonellerini eğitmeyi sürdürdü.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, 6-8 Ekim 2016 tarihleri arasında, Voltimum tarafından gerçekleştirilen ülkemizin ilk canlı Sanal Fuarı’nda müşterileriyle bir araya geldi. Prysmian Group Türkiye’nin “Online Kablo Eğitimi”, “Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…” girişimi, “Yapı Malzemeleri Yönetmeliği-CPR” konularının üzerinde durduğu sanal fuara toplam 8 firma katıldı. Yaklaşık 500 kişinin ziyaret ettiği fuarda, Prysmian Group Türkiye standı 200’e yakın ziyaretçiyi bire bir ağırladı. Bilgi çağının yenilikçi uygulamalarını kullanarak, zaman ve mekan sınırı olmadan tüm müşterilerine erişebilme, sektördeki gelişmeleri paylaşabilme fırsatını yakalayan Prysmian Group Türkiye, ayrıca bu fuar kapsamında hedef kitlesi içerisinde olan 286 kişi ile de doğrudan iletişime geçme imkanı buldu.

Ayrıca, Prysmian Group Türkiye internet üzerinden 3 de seminer vererek sektör profesyonellerini eğitmeyi sürdürdü. Verilen seminerlerin ilkinde, Prysmian Group Türkiye Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Tamer Yavuztürk tarafından Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR) konusundaki gelişme ve uygulamalar anlatılırken; diğer seminerlerde Prysmian Group Türkiye Multimedya Çözümleri Satış Müdürü Pınar Taşçı data kabloları, OEM ve Özel Kablolar Satış Mühendisi Canberk Belibağlı ise solar kablolar konusunda bilgiler aktardı. ”Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonu doğrultusunda kablo sektörünü her platformda temsil etmeyi görev edindiklerini belirten Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu, “Türkiye’den düzenlenen bu ilk sanal fuarın, teknolojinin imkanlarını kullanarak iş modellerimizi oluşturma noktasında güzel bir örnek olduğuna inanıyorum. Her yenilikçi çalışmada olması gereken yaklaşım, imkanları yaratmaya çalışmak yerine, var olan iyi uygulamaları bir araya getirerek pazara farklı yaklaşımlar sunabilmek. Elde ettiğimiz sonuçlara baktığımızda, Türkiye’nin İlk Canlı Sanal Fuarı’nın, firmamız adına başarılı geçtiğini düşünüyor ve bu başarıda payı olan tüm arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi. Aydoğdu, “Daha güvenli ve verimli bir dünyada yaşanması gerektiğine olan inancımızla kablo sektörünü her platformda bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Sanal fuarın da bu anlamda bize imkan sunmasından mutluyuz” yorumunda bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?