09.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

PRYSMIAN GROUP TÜRKİYE, DATA CENTER 2017 TÜRKİYE’DE YAPISAL KABLOLAMADA YENİ TEKNOLOJİLERİ ANLATTI

Prysmian Group Türkiye, 19 Nisan’da Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği (BASİD) tarafından düzenlenen Data Center Türkiye 2017 Konferansı’nda yer aldı ve yapısal kablolamada yeni teknolojileri sektör profesyonelleri ile paylaştı.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye’nin Gümüş Sponsor olarak katılım sağladığı Data Center Türkiye 2017 Konferansı, 19 Nisan 2017 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlendi. Etkinlik kapsamında Fiber Optik Kablolamada Global Ürün Müdürü Tayfun Eren, “Yapısal Kablolamada Yeni Teknolojiler” başlıklı bir sunum yaptı.

Sektörün bir araya geldiği Data Center Türkiye 2017 Konferansı’nda, veri merkezleri parametreleri ve bilişim altyapı sektörü tüm boyutları ile değerlendirildi, sektöre dair en son gelişmeler çerçevesinde görüş alışverişi imkanı sunuldu. Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği (BASİD) tarafından düzenlenen Data Center Türkiye Konferansı’nda yöneticileri, bilgi işlem yetkilileri ve akademisyenler, veri merkezi entegratörleri ve yöneticileri, işletme müdürleri, BT yöneticileri, ağ, kablolama ve haberleşme mühendisleri, satınalma yöneticileri, mimarlar ve iş analistleri katıldı.

“Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonu kapsamında her alanda yenilikçi çalışmalar yaptıklarını belirten Prysmian Group Türkiye’nin CEO’su Erkan Aydoğdu, “Veri aktarımı konusunda yeni teknolojilerin konuşulduğu bu konferans, sektör profesyonellerinin bir araya gelmesi ve güncel teknolojiler konusunda bilgi alışverişi yapılabilmesi bakımından önem taşıyor. Draka markalı ürünlerimizle, yapısal kablolama ve data center altyapılarınd kullanılan günümüz teknolojisini daha da ileri taşımayı hedefliyoruz” dedi.

Gün sonunda, katılımcılara teşekkür plaketlerinin de sunulduğu konferans kapsamında Prysmian ürünlerinin farklılaşan özelliklerini sektör liderleri ile paylaşacaklarını belirten Prysmian Group Türkiye Telekom Satış Direktörü Ufuk Çolak ise şu bilgileri verdi:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?