27.03.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu

Reklam

Prysmıan Group Türkiye Ceo’su Erkan Aydoğdu, A-Takımı Yetkili Satıcıları İle “Sürdürülebilirlik” Konulu Toplantıda Bir Araya Geldi

Prysmian Group Türkiye, İstanbul’da gerçekleştirdiği toplantıda A-Takımı Yetkili Satıcıları ile bir araya geldi. Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu ve Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda “sürdürülebilirlik” konusuyla birlikte, “müşteri odaklılığı, teknoloji, takım çalışması ve sürekli gelişim” konuları ele alındı.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu olan Prysmian Group Türkiye’nin, 2015 yılına hep birlikte dinamik ve pozitif bir başlangıç yapmak amacıyla düzenlediği, geleneksel A-Takımı Yetkili Satıcılar Toplantısı, 3 Şubat tarihinde, İstanbul’daki Point Hotel Barbaros’da gerçekleştirildi. Türkiye genelindeki A-Takımı Yetkili Satıcıların bir araya geldiği toplantıya, Prysmian Group Türkiye A-Takımı yetkili satıcıları ile birlikte, Prysmian Group Türkiye’nin üst düzey yöneticileri, Yurtiçi Satış ve Pazarlama ekipleri katıldı.

Ocak ayı itibariyle Prysmian Group Türkiye CEO’luğuna atanan Erkan Aydoğdu, Prysmian Group Türkiye A-Takımı yetkili satıcıları ile, yeni görevi dolayısıyla ilk kez bir araya geldi. 2014 yılının değerlendirildiği, 2015 yılı plan ve hedeflerinin paylaşıldığı toplantıda, her yıl olduğu gibi yine “ATakımı Yetkili Satıcılarımızı Yarınlara Bağlıyoruz” misyonu kapsamında görüşmeler gerçekleştirildi. “Müşteri Odaklılığı, Teknoloji, Takım Çalışması ve Sürekli Gelişim” konu başlıklarının üzerinde durulduğu toplantıda, Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu açılış konuşmasını yaptı. Ayrıca toplantı kapsamında, yeni Mali ve İdari İşler Direktörü Alberto Tagliabue da, A-Takımı yetkili satıcılar ile ilk kez bir araya geldi. Her zaman yenilikçi bakış açısı ile güçlü adımlar atan firma, “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonunu her alanda gerçeğe dönüştürmeyi sürdürüyor.

Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu yaptığı açılış konuşmasında; “‘Dikkat! Her Kablo Aynı Değildir…’ girişimimiz ile ilgili ortak çabalarımız meyve veriyor. İş ortaklarımızla birlikte sadece işimizi büyütmekle kalmayıp, Türkiye’de daha güvenli, daha kaliteli ve daha yüksek performans gösteren ürünler geliştirerek, daha verimli bir pazar oluşturmaya katkıda bulunuyoruz. Bu bağlamda, başta müşteri odaklılığı olmak üzere gelişen teknolojiden sonuna kadar yararlanmak ve sürekli gelişimi etkin kılmak için, takım çalışmasının ne kadar önemli olduğu gözle görünen bir gerçek. Tüm bunların bir araya gelmesiyle, hep birlikte ‘sürdürülebilirlik’ sağlayacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ