21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Prysmian Group sektör profesyonelleri ile ADIPEC’te buluştu

Prysmian Group sektör profesyonelleri ile ADIPEC’te buluştu

Prysmian Group MEAT Bölge CEO’su Cinzia Farisè

Kablo imalatı sektörünün dünya lideri Prysmian Group, 31 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında Abu Dabi’de düzenlenen Abu Dabi Uluslararası Petrol Fuarı ve Konferansı’na (ADIPEC) katılarak sektörün önde gelen profesyonelleri ile buluştu.

Enerji endüstrisinin dünya çapındaki dev şirketlerini, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de bir araya getiren Abu Dabi Uluslararası Petrol Fuarı ve Konferansı (ADIPEC), bu yıl 31 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında, kamu ve özel sektörden çok sayıda temsilcinin katılımıyla düzenlendi.

Kablo imalatı endüstrisine yön veren çözümler

Enerji ve telekomünikasyon kablo endüstrisinin dünya çapındaki lider firması Prysmian Group, endüstrinin en önemli fuarlarından biri olan ADIPEC’te, özel olarak petrol ve gaz endüstrisi için geliştirdiği en son teknolojik yenilikleri sektöre tanıttı. Abu Dabi Ulusal Kongre Merkezi’nde (ADNEC) düzenlenen fuara Oman Cables Industry ile birlikte katılan Prysmian Group, bu etkinlikte iş ortaklarıyla bir araya gelerek yakın zamanda yapılan enerji endüstrisine yönelik projeleri de görme fırsatını yakaladı.

Enerji devleri bir arada Prysmian Group’un kablo alanında enerji ve petrol endüstrilerinin önemli bir çözüm ortağı olarak öne çıktığını belirten Prysmian Group MEAT Bölge CEO’su Cinzia Farisè, fuarı şu sözlerle değerlendirdi: “Küresel enerji endüstrisinin devlerini ve kamu ve özel sektördeki önemli paydaşları bir araya getiren bu etkinlikte, fuar katılımcısı olarak yer almak bizim için çok değerli. Bu nedenle, endüstriye sürdürülebilir, en son teknolojiye dayalı, uzun ömürlü ve ekonomik çözümler sunan Prysmian Group ve Oman Cables Industry firmaları olarak, biz de geniş ürün yelpazemizle ADIPEC fuarına katıldık. Ayrıca bilgi alışverişi yapmak için de iyi bir fırsat olarak gördüğümüz bu fuara katılarak en son teknolojiler ve endüstriyel trendler hakkında en güncel bilgileri edindik.”

Prysmian Group’un teknik ve uygulama uzmanları, fuarda hem Prysmian’ın yenilikçi ürün yelpazesini detaylı bir şekilde tanıttılar; hem de ihtiyaçlarını anlayarak onlara en iyi çözümleri sunabilmek için ziyaretçilerle görüşmeler yaptılar. Prysmian Group, ADIPEC’te, kimya, petrokimya, enerji veya sanayi tesisleri için geliştirilen sofistike ve entegre güç kabloları ile birlikte; kontrol ve ölçüm sistemlerini de kapsayan geniş bir yelpazede sunulan offshore, tesis ve petrokimya kabloları portföyünü sergiledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?