28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Pan Chemicals S.P.A’nın Türkiye Faaliyetleri

İtalyan; Hadde Sabunu, Flux ve Kaplama Kimyasalı Üreticisi Pan Chemıcals S.P.A’ Nın Tanıtımı ve Türkiye Faaliyetleri Hakkında

PAN CHEMICALS S.p.A / ITALY, 1987 yılında, konusunda tecrübeli, yetkili ve uzman kişiler tarafından Dünya Tel Endüstrisinin taleplerini karşılamak, bu taleplere daha iyi çözümler üretmek amacıyla kurulmuş, UNI EN ISO 9001:2008 belgesi ile sertifikalandırılmış dünya çapındaki Lider üretici firmalardan biridir.

PAN CHEMICALS’ ın Kuzey İtalya’ da bir üretim tesisi, bu üretim tesisine bağlı dünyanın çeşitli yerlerinde 2 adet şubesi, 10 adet distribütörlük faaliyeti ve 20 adet temsilcilik birimi bulunmaktadır. Bu şekilde ürünlerinin tedariğini 80’ den fazla ülkeye sağlamaktadır.

Türkiye’ de ise PAN CHEMICALS BOSPHORUS adı altında PAN CHEMICALS S.p.A / ITALY’ nin faaliyetlerini yürütülmektedir. PAN CHEMICALS ve PAN CHEMICALS BOPSHORUS olarak bizler; kaliteli, teknik ve ticari servisimiz ile yüksek performanslı ürünlerimizin rekabetçi fiyatlarıyla Türk Tel Sanayicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına üretime yardımcı olmayı, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız.

Türkiye’ de daha çok Çelik Tel (Yüksek Karbonlu & Düşük Karbonlu) çeken (gerek haddeli gerek kasetli makinalarla) firmalarla;
* KAPLAMA KİMYASALLARI,
* KURU TEL ÇEKME SABUNLARI,
* ISLAK TEL ÇEKME SABUNLARI,
* ORTAM SICAKLIĞINDA ÇALIŞABİLEN ÖZEL FLUXLAR,
* SERT TİPTE SIYIRICI PADLER,
* ORTA-SERT TİPTE SIYIRICI PADLER
* YUMUŞAK TİPTE SIYIRICI PADLER
* SPİRAL FIRÇALAR,
* HADDELER (TC [Karbür])
* HADDELER (PCD [Elmas])
* TEL ÇEKMEYE YARDIMCI MAKİNALAR ve
* ÇEŞİTLİ MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
konularında işbirliğimiz bulunmaktadır. Türkiye’ de gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri daha da geniş alana yaymak, mevcut işbiriği yaptığımız firmalarla bağlantılarımızı geliştirmek ve portföyümüze yeni firmalar katmak amacıyla 26-28 Mart 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşmiş olan Tel Fuarına firma olarak katılmış bulunmaktayız. Tel Fuarı, firmamız adına olumlu geçmiştir diyebiliriz. Fuar esnasında kurmuş olduğumuz iletişimleri fuar sonrasında işbirliğine dönüştürebilmek amacıyla mevcut faaliyetlerimizi geliştirerek yürütmekteyiz.

Firmamız, 2015 ilk çeyrek hedeflerine fuarın da yardımıyla ulaşmış bulunmaktadır. Şu anki hedeflerimiz; daha da büyümek ve 2015 Ağustos itibariyle Türkiye’de depolu çalışmaya başlamaktır. Türkiye’ de depolu çalışmaya başlayarak mevcut tüm Tel Çekme Firmalarına anında ürün tedarik ederek, daha kolay bir şekilde çözüm odaklı olarak yardımlaşmayı hedeflemekteyiz. Bu şekilde 2015 yıl sonu beklentilerimizi de yakalayabileceğimizi düşünüyoruz.

Tüm bu bileşenlere dayanarak, Türkiye’de orta ve uzun vadede sistemimizi daha da geliştirmeyi hedefliyoruz. Son olarak kalitemiz konusunda iddialı olduğumuzu belirtiyor, ürün gamımıza Dünya Tel Sektörünin ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE çalışmalarıyla sürekli olarak yeni ürünler kattığımızı bilgilerinize sunuyoruz.

Saygılarımızla,
Hakan TANIŞ
PAN CHEMICALS – TÜRKİYE MÜDÜRÜ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?