17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

PAN CHEMICALS S.p.A. – Türkiye Ülke Müdürü, Hakan Tanış:

PAN CHEMICALS S.p.A. – Türkiye Ülke Müdürü, Hakan Tanış:

PAN CHEMICALS Ailesi olarak; Yüksek İnovasyon Gücümüz ve Sürekli Ar&Ge Çalışmalarımız ile Dünya Tel Çekme Endüstrisine Deskteklerimizi Hız Kesmeden Sürdürüyor Olmaktan Dolayı Gururluyuz!

Merhaba,
PAN CHEMICALS’ ı tanıtacak ve PAN CHEMICALS hakkında bilgi verecek olur isek;
PAN CHEMICALS S.p.A; Konusunda yetkin, uzman ve kimya bilgisi yüksek kişiler tarafından, Dünya Tel Çekme Endüstrisinin talep ve ihtiyaçlarını sonsuz ve sorunsuz olarak gidermek amacıyla 1987 yılında Kuzey İtalya’ nın Lombardiya Bölgesinin; Bergamo şehrinde kurulmuş, üretim faaliyetlerine hızlı bir biçimde başlamış, kuruluşundan bu yana geçen 35 yılın ardından; Dünya Tel Çekme Endüstrisinin;
– Tel Kaplama Kimyasalları,
– Tel Çekme Sabunları (Toz (Granüllü) ve Sıvı)
– Tel Galvanizleme Soğuk Fluksları
– Tel Galvanizleme Özel Vaksları (Tele Beyaz ve Kırmızı Pastan Koruma Özelliği)
– Tel Galvanizleme Yağlı Kömürleri
– Tel Fosfatlama ve Çeşitli Yardımcı Kimyasalları konularında istek ve gereksinimlerini eksiksiz ve anında tedarik (just in time) pensibi ile karşılamış ve karşılamaya devam eden; genç, dinamik aynı zamanda inovatif firmalardan biridir.

Yukarıda belirttiğimiz tel çekme sabunu ve diğer kimyasal ürünlerimizin yanısıra, firmamız aşağıdaki önemli ürünlerle de Dünya Tel Çekme Sanayisine tam ve eksiksiz desteklerini bir bütün olarak sürdürmektedir;

– Tel Çekme Özel Haddeleri,
– Tel Spiral Fırçaları,
– Tel Galvaniz Sıyırıcı Padleri,
– Tel Çekmeye Yardımcı Makine ve Ekipmanları,
– Mühendislik & Danışmanlık Hizmetleri.

Firmamız, global bağlamda daha geniş bölgelere nüfuz ve etki edebilmek, bu durumla birlikte parlayan yıldız Türkiye’ nin Tel Çekme Sanayisine sürdürülebilir destek vermek amacıyla; 2014 Yılında Türkiye Depo-Ofisi; PAN CHEMICALS BOSPHORUS’ u kurmuştur.

Aynı zamanda firmamız, 2017 yılında ikinci üretim üssünü; staratejik olarak önemli bir geçiş merkezi olan, Kuzey ve Güney Amerika Bölgelerinin orta kanadı, pasifiğin önemli değeri Meksika’ da PAN CHEMICALS AMERICAS adı ile faaliyete geçirip, üretim startını vermiştir. İçinde bulunduğumuz yıl, PAN CHEMICALS AMERICAS adına ilk 5 yılı başarılı bir şekilde bitirecek olmanın haklı gururu ile geçmektedir.

Toplam kalite prensibinden asla ödün vermeyen PAN CHEMICALS S.p.A. Italya, PAN CHEMICALS BOSPHORUS Türkiye ve PAN CHEMICALS AMERICAS Meksika birimlerimiz ile birlikte; belirttiğimiz şirketlerimize ek olarak; dünyanın farklı ülke lokasyonlarında 10 adet distribütör ve 20 adet temsilci birimlerimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla, bütün birimlerimizle; dünyanın neresinden gelirse gelsin, tüm taleplere en kısa sürede cevap vererek, iş birliği içerisinde olduğu firmaları destekleyici role büründüğümüzü paylaşmak isteriz.

Sonucunda, PAN CHEMICALS Ailesi olarak, iki ayrı fabrikamız, bir depo-ofisimiz ve bizleri destekleyici distribütör ve temsilci firmalarımızla birlikte, ürünlerimizin tedariğini; İtalya’ dan Norveç’ e; Türkiye’ den, Meksika’ ya; Güney Afrika’ dan Japonya’ ya kadar, 6 kıtada bulunan, 100’ den fazla ülkeye ulaştırmaktayız.

PAN CHEMICALS Ailesi olarak Misyonumuz; iş birliği içerisinde olduğumuz ya da olacağımız bütün firmaların talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak ve söz konusu firmalara gerek ürün kalitemiz, gerek rekabetçi fiyatlarımız, gerek kısa termin sürelerimiz ve gerekse satış sonrası teknik destek hizmetlerimizle artı değerler katmaktır. Vizyonumuz ise; tek tedarikçi ilkemizi benimseyerek, bütün paydaşlarımıza full set ürünlerimizle şimdi olduğu gibi, gelecekte de sürdürülebilir ilkelerimizle tam ve eksiksiz destek vermektir. Vizyoner yapımızı hiçbir zaman kaybetmeyerek, hedeflerimize maksimum derecede kararlı biçimde kilitlenmiş durumda olduğumuzu okuyucularınızla paylaşmak isteriz.

Önümüzdeki dönemlerde de, bizlerle iletişime geçecek firmalara, tıpkı halihazırda iletişimde ve iş birliği içerisinde olduğumuz firmalara gösterdiğimiz titiz, özverili ve kaliteli ürün ve hizmetlerimizi, aynı kararlılıkla göstereceğimizi deklare ederiz. PAN CHEMICALS ile çalışan firmalar, her zaman bir Dünya Markası ile çalışmanın rahatlığı ile üretimlerini sürekli olarak iyileştirip, maliyetlerini azaltıp, tonajlarını yükseltme eğiliminde rahatlıkla olabilirler. PAN CHEMICALS Ailesi olarak bizler, bizimle iş birliği içerisinde olan ya da olacak firmalara her zaman %100 desteğimizi vereceğimizi Dünya Tel Kamuoyu ile kendimizden emin bir şekilde paylaşmak isteriz.

Bu uğurda gerçekleştirmiş olduğumuz sürekli Ar&Ge çalışmalarımız sayesinde, vizyoner yapımızı her gün daha da perçinliyoruz. Pazardaki özel toz tel çekme sabunlarımıza ve diğer önemli kimyasallarımıza (soğuk fluks ve özel vaks ve yağlı kömürler) ilave olarak; özellikle yeni geliştirmiş olduğumuz Cedit Sıvı Tel Çekme Sabunumuz ve özellikle Yüksek Karbonlu Tel Üreticilerine hitap eden İleri Teknoloji Ürünü Toz (Granüllü) Sabunumuz ile 2022 Düsseldorf / Almanya Tel Fuarına önemli bir giriş yaparak, fark yaratacak firmalardan biri olma hedefindeyiz. Yazılımsal teknoloji olarak ise, elbette geçmiş dönemlerde özel uygulamamız ile mobil dünyaya sunduğumuz ve son güncellemelerimiz ile geliştirdiğimiz Dünya Tel Çekme Sektörünün sürekli olarak yanında bir yardımcı başvuru kaynağı olarak bulundurabileceği ‘PAN CHEMICALS’ uygulamamız ile fark katmaya devam ettiğimizi düşünüyoruz. Dünya Tel Çekme Endüstrisi, ‘PAN CHEMICALS’ uygulamamızı kolaylıkla mobil telefon, tablet ve bilgisayarlarına ücretsiz olarak indirebilirler ve yine ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirler.

PAN CHEMICALS, sizleri sürekli olarak farklı kılıp, özel hissetirme gayretinde olacaktır. PAN CHEMICALS ürünlerine güvenin!

PAN CHEMICALS, sizi geleceğe taşır, inovasyonu sürdürülebilir olarak sizinle birlikte kılar!

PAN CHEMICALS Teknik Ekibimiz ve Ben, Sizleri; Düsseldorf/Almanya 2022 Tel Fuarında, 9. Hall’ de bulunan B05 Numaralı standımızda, Dünya Tel Çekme Sektörüne fark katmak ve firmanızı özel kılmak adına, talep ve ihtiyaçlarınızı tamamiyle çözümlemeyi kendine amaç edinmiş şekilde misafir etmekten memnuniyet duyacağız.

Ailemiz adına, PAN CHEMICALS’ ın Tükiye Ülke Müdürü olarak şimdiden her bir ziyaretçimize muhteşem fuarlar ve sağlıklı günler dileriz. Görüşmek üzere,

Saygılarımızla,

HAKAN TANIŞ / TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ
[PAN CHEMICALS S.p.A. ITALIA]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ