21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

PAN CHEMICALS S.p.A. – Türkiye Ülke Müdürü, Hakan Tanış: PAN CHEMICALS Ailesi olarak; Türk Tel Sanayisine Desteklerimizi Arttırarak Sürdürmek

PAN CHEMICALS S.p.A. – Türkiye Ülke Müdürü, Hakan Tanış: PAN CHEMICALS Ailesi olarak; Türk Tel Sanayisine Desteklerimizi Arttırarak Sürdürmek

PAN CHEMICALS S.p.A. – Türkiye Ülke Müdürü, Hakan Tanış: PAN CHEMICALS Ailesi olarak; Türk Tel Sanayisine Desteklerimizi Arttırarak Sürdürmek Adına Ar&Ge Yapılmış Yeni Nesil Tel Çekme Sabun ve Kimyasallarımızla 24 – 27 Mayıs 2023 Tarihinde Gerçekleşecek İstanbul Fire Tech – Tel Üretimi ve Teknolojileri İhtisas Fuarında, 7. Salon, 742 C Numaralı Standımızda, Siz Değerli Misafirlerimizi Konuk Etmekten Onur Duyacağız!

Merhaba,
PAN CHEMICALS Ailesini tanıtacak ve PAN CHEMICALS hakkında bilgi verecek olur isek;
PAN CHEMICALS S.p.A; Konusunda yetkin, uzman ve kimya bilgisi yüksek kişiler tarafından, Dünya Tel Çekme Endüstrisinin talep ve ihtiyaçlarını sonsuz, sorunsuz ve sürekli olarak çözümlemek amacıyla 1987 yılında Kuzey İtalya’ nın Lombardiya Bölgesinin; Bergamo şehrinde kurulmuş, üretim faaliyetlerine hızlı bir biçimde başlamış, kuruluşundan bu yana geçen 36 yılın ardından; Dünya Tel Çekme Endüstrisinin;
– Tel Kaplama Kimyasalları,
– Tel Çekme Sabunları (Toz (Granüllü) ve Sıvı)
– Tel Galvanizleme Soğuk Fluksları
– Tel Galvanizleme Özel Vaksları (Teli Beyaz ve Kırmızı Pastan Koruma Özelliği)
– Tel Galvanizleme Yağlı ve Yağsız Kömürleri
– Tel Fosfatlama ve Çeşitli Yardımcı Kimyasalları konularında istek ve gereksinimlerini eksiksiz ve anında tedarik (just in time) pensibi ile karşılamış ve karşılamaya devam eden; genç, dinamik aynı zamanda inovatif firmalardan biridir.

Yukarıda belirttiğimiz tel çekme sabunu ve diğer kimyasal ürünlerimizin yanısıra, PAN CHEMICALS aşağıdaki önemli ürünlerle de Dünya Tel Çekme Sanayisine tam ve eksiksiz desteklerini bir bütün olarak sürdürmektedir;
– Tel Çekme Özel Haddeleri (RND Hadde)
– Tel Spiral Fırçaları (Telin Üzerindeki Tufal ya da Sabun Artıklarını Temizleme Özelliği)
– Tel Galvaniz Sıyırıcı Padleri (Tek Reçineli, Çifte Reçineli, Beyaz ve Siyah)
– Tel Çekmeye Yardımcı Makine ve Ekipmanları,
– Mühendislik & Danışmanlık Hizmetleri.

Firmamız, global bağlamda daha geniş bölgelere nüfuz ve etki edebilmek, bu durumla birlikte parlayan yıldız Türkiye’ nin Tel Çekme Sanayisine sürdürülebilir destek vermek amacıyla; 2013 Yılında Türkiye Depo-Ofisi; PAN CHEMICALS BOSPHORUS’ u kurmuştur. 2023 senesi ile 10. Yılını kutladığımız PAN CHEMICALS BOSPHORUS firmamız, faaliyetlerine hız kesmeden devam edip, iş birliği içerisinde olduğumuz firmaların talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirme gayretindedir. PAN CHEMICALS BOSPHORUS Firmamız, paydaşlarının da desteği ile maksimum çaba, aynı zamanda verimli ve sürdürülebilir aksiyonlarıyla Türk Tel Sanayisine damgasını vurmaya devam etmektedir.

Aynı zamanda firmamız, 2017 yılında ikinci üretim üssünü; staratejik olarak önemli bir geçiş merkezi olan, Kuzey ve Güney Amerika Bölgelerinin orta kanadı, pasifiğin önemli değeri Meksika’ da PAN CHEMICALS AMERICAS adı ile faaliyete faaliyete geçirip, üretim startını vermiştir.

Toplam kalite prensibinden asla ödün vermeyen PAN CHEMICALS S.p.A. Italya, PAN CHEMICALS BOSPHORUS Türkiye ve PAN CHEMICALS AMERICAS Meksika birimlerimiz ile birlikte; belirttiğimiz şirketlerimize ek olarak; dünyanın farklı ülke lokasyonlarında 10 adet distribütör ve 20 adet temsilci birimlerimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla, bütün birimlerimizle; dünyanın neresinde oluşur ise oluşsun, tüm taleplere en kısa sürede cevap vererek, iş birliği içerisinde olduğu firmaları maksimum sürdürülebilir şekilde destekleyici olduğumuzu ve her zaman olacağımızı belirtiriz.

Sonucunda, PAN CHEMICALS Ailesi olarak, iki ayrı fabrikamız, bir depo-ofisimiz ve bizleri destekleyici distribütör ve temsilci firmalarımızla birlikte, ürünlerimizin tedariğini; İtalya’ dan Norveç’ e; Türkiye’ den, Meksika’ ya; Güney Afrika’ dan Japonya’ ya kadar, 6 kıtada bulunan, 100’ den fazla ülkeye ulaştırmaktayız.

PAN CHEMICALS Ailesi olarak Misyonumuz; iş birliği içerisinde olduğumuz ya da olacağımız bütün firmaların talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak ve söz konusu firmalara gerek ürün kalitemiz, gerek rekabetçi fiyatlarımız, gerek kısa termin sürelerimiz ve gerekse satış sonrası teknik destek hizmetlerimizle artı değerler katmaktır. Vizyonumuz ise; tek tedarikçi ilkemizi benimseyerek, bütün paydaşlarımıza full set ürünlerimizle şimdi olduğu gibi, gelecekte de sürdürülebilir ilkelerimizle tam ve eksiksiz destek vermektir. Vizyoner yapımızı hiçbir zaman kaybetmeyerek, hedeflerimize maksimum derecede kararlı biçimde kilitlenmiş durumda olduğumuzu okuyucularınızın dikkatine sunmak isteriz.

Önümüzdeki dönemlerde de, bizlerle iletişime geçecek firmalara, tıpkı halihazırda iletişimde ve iş birliği içerisinde olduğumuz firmalara gösterdiğimiz titiz, özverili ve kaliteli ürün ve hizmetlerimizi, aynı kararlılıkla göstereceğimizi deklare ederiz. PAN CHEMICALS ile çalışan firmalar, her zaman bir Dünya Markası ile çalışmanın rahatlığı ile üretimlerini sürekli olarak iyileştirip, maliyetlerini azaltıp, tonajlarını yükseltme eğiliminde rahatlıkla olabilirler. PAN CHEMICALS Ailesi olarak bizler, bizimle iş birliği içerisinde olan ya da olacak firmalara her zaman %100 desteğimizi vereceğimizi Dünya Tel Kamuoyu ile kendimizden emin bir şekilde paylaşmak isteriz.

Bu uğurda gerçekleştirmiş olduğumuz sürekli Ar&Ge çalışmalarımız sayesinde, vizyoner yapımızı her gün daha da perçinliyoruz. Pazardaki özel toz tel çekme sabunlarımıza ve diğer önemli kimyasallarımıza (soğuk fluks ve özel vaks ve yağlı/yağsız kömürler) ilave olarak; özellikle yeni geliştirmiş olduğumuz Cedit Sıvı Tel Çekme Sabunumuz ve özellikle Kaplama Kalitesinde Parlak Tel Üreticilerine hitap eden İleri Teknoloji Ürünü Toz (Granüllü) Sabunumuz, Sıvı Temizleme Kimyasalımız ve Jel Pasta Sabunumuz ile 2023 İstanbul / Türkiye Tel Fuarına önemli bir giriş yaparak, fark yaratacak firmalardan biri olma hedefindeyiz.

Kimyasal Ürünlerimizle birlikte, günümüz teknolojisini harmanlayarak; Yazılımsal teknoloji ürünümüz, özel uygulamamız ile Dünya Tel Çekme mobil dünyasında da olduğumuzu belirtmek isteriz. Dünya Tel Çekme Sektörünün sürekli olarak yanında bir yardımcı başvuru kaynağı olarak bulundurabileceği ‘PAN CHEMICALS’ uygulamamız ile fark katmaya devam ettiğimizi düşünüyoruz. Dünya Tel Çekme Endüstrisi bireyleri, ‘PAN CHEMICALS’ uygulamamızı kolaylıkla mobil telefon, tablet ve bilgisayarlarına ücretsiz olarak indirebilirler ve yine ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirler.

Dolayısıyla; PAN CHEMICALS Ailesi olarak, iş birliği içerisinde olduğumuz paydaşlarımızı sürekli olarak farklı kılıp, özel hissetirme gayretinde olduğumuzu paylaşmak isteriz. PAN CHEMICALS ürünlerinin kalitesi, paydaşlarımızın bizlere olan güvenini her zaman en yüksek seviyede tutacaktır.

PAN CHEMICALS / İtalya Fabrikamızdan gelecek Teknik Ekibimiz ve Ben, Sizleri; Tüyap – Beylikdüzü/İstanbul 2023 Tel Fuarında, 7. Hall’ de bulunan 742 C Numaralı standımızda, Dünya ve Türkiye Tel Çekme Sektörüne fark katmak ve firmanızı özel kılmak adına, talep ve ihtiyaçları tamamiyle çözümlemeyi kendine amaç edinmiş şekilde misafir etmekten memnuniyet duyacağız.

Ailemiz adına, PAN CHEMICALS’ ın Tükiye Ülke Müdürü olarak şimdiden her bir ziyaretçimize muhteşem fuarlar ve sağlıklı günler dileriz. Görüşmek üzere,

Saygılarımızla,

HAKAN TANIŞ / TÜRKİYE ÜLKE MÜDÜRÜ
[PAN CHEMICALS S.p.A. ITALIA]
[PAN CHEMICALS BOSPHORUS TÜRKİYE]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ