21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

ÖREN KABLO, 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında Ankara Congresium fuar alanında gerçeklestirilen A-TECH 2017 fuarında katılımcı olarak yer aldı.

Akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren A-TECH 2017 Fuarı aynı zamanda kamu kurumları ile özel sektörü buluşturan Türkiye’ nin en önemli fuarlarından biri olma yolunda ilerliyor. Fuarda katılımcı olarak yer alan ÖREN KABLO, Türkiye’deki bayileri ve kurumsal müşterileriyle buluştu. Congresium fuar alanında düzenlenen etkinlikte 4 gün boyunca sektörde yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşma imkanı buldu.

Firma Hakkında Bilgi;

Türkiye’nin ilk koaksiyel kablo üreticisi, Türk kablo sektörünün ise en eski ve en köklü kablo üreticilerinden bir tanesi olan ÖREN KABLO, 1979 yılında İstanbul’da kuruldu. İleri teknolojinin tüm imkânlarına sahip donanımlı üretim hatları, uzman kadrosu ve gelişime açık yapısıyla da kurulduğu günden bu yana sektörün en köklü ve önemli şirketleri arasında olma özelliğini korumayı başardı.

ÖREN KABLO, bugün İstanbul Silivri’de yer alan ve 9000 m2 kapalı alana sahip olan üretim tesislerinde 104 çalışanı ile sektöre kalite ve yenilik sunmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Merkez satış müdürlüğü İstanbul Perpa’da bulunan firmanın İzmir, Ankara ve Adana ile birlikte toplam 4 ayrı noktada müşterileri ile ilişkilerini yürütecek organizasyonu sağlıyor.

Sektörün lider firmalarından ÖREN KABLO, Koaksiyel Kablolar, Kontrol – Kumanda Kabloları, Halogen Free Flame Retardant / Yangına Dayanıklı Kablolar, Bilgi İletişim Kabloları, Kapalı Devre Kamera Sistem (CCTV) Kabloları, Yangın Alarm Kabloları, Dahili Telefon Kabloları, Bus Kablolar, Enerji Kabloları, Özel / Bileşik Kablolar gibi zayıf akım kabloları üretimiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ürünlerini, hizmetlerini ve üretim yöntemlerini durmaksızın yenileyerek daima sektöre öncülük etme anlayışı ile hareket eden ÖREN KABLO; kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlama ilkesine sadık kalarak hedeflerine hız kesmeden ilerliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?