23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

OK Kablo: Ülkemize Daha Fazla Katma Değer Katmak İçin Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz

Ülkemize ve firmamıza daha fazla katma değer sağlayabilecek projeler oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kalite sektöründe son aylarda yaşanan sıkıntılar döviz kurlarının yükselişi ile şartları daha zorlaştırdı. Firmamız için 2015 yılının ilk çeyreği, hem satış rakamları hem de kapasite doluluğu açısından %5 büyüme ile gerçekleşti. Yılsonuna kadar %8 büyüme hedefimizi planladık. Müşterilerimizden gelen yoğun siparişleri karşılamak için yeni personel istihdam ettik. Teknik kadromuzu güçlendirdik.

Özellikle bizi mutlu eden olaylar, bu dönemde kalitemiz ve marka bilinirliğimiz ile kazandığımız stratejik projelerdir. Bu da sürdürmekte olduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlarla istikrarlı üretim yapmaktan kaynaklanıyor.

Ucuz stratejilerle piyasamızı düşürmek niyetinde değiliz, bu nedenle tüm ekibimizle öncelikle kalitemiz ile güven sağlamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin öncelikle kalite konusundaki beklentilerini hassasiyetle takip ediyor, sürekli yenilediğimiz makine parkımızla ve eğitimlerle desteklediğimiz personelimizle hedeflerimize ulaşmak için çalışıyoruz.

Ülkemize ve firmamıza daha fazla katma değer sağlayabilecek projeler oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm süreçlerimizde müşteri odaklıyız. Herhangi bir sorun ile karşılaştığımızda zamanında, sistemli ve yapıcı bir performans gösteriyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?