25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Nexans Türkiye, TCDD Teknik Heyetini Ağırladı

Nexans Türkiye,  TCDD Teknik Heyetini Ağırladı

Nexans Tuzla Fabrikası, 05 – 08 Kasım 2018 tarihlerinde TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) heyetini, Teknik Eğitim Semineri çerçevesinde, ağırladı. Seminer, TCDD 2. Bölge’ye bağlı farklı illerden toplam 14 uzmanın katılımıyla gerçekleşti. Nexans Tuzla Teknik Müdürü Kamil Mutlu’nun yönettiği program, Nexans Tuzla’daki fabrika turu ile başlayıp, Teknik Eğitim Semineri ile devam etti. Seminer boyunca Nexans’ın global demiryolu ürün portföyü ve TCDD’ye özel kablo çözümleri hakkında paylaşımlarda bulunuldu.

Kablo montaj ve test ekipmanlarının da aktif olarak kullanıldığı seminer sonrası, katılımcılar sertifikalarını Nexans Tuzla Teknik Müdürü Kamil Mutlu ve Nexans Türkiye Satış Direktörü Emre Erol’un elinden aldı.

Hasan Mumcu, Nexans Türkiye Kilit Müşteriler & Demiryolları Segment Sorumlusu: “TCDD, Türkiye`de toplamda 8 bölgeye dağılmış geniş yapısı ile hizmet veriyor. 2011 yılında başlatmış olduğumuz “Demiryolu Sinyal Kablolarının Türkiye’de Üretilmesi Projesi” çerçevesinde TCDD’nin tüm bölgelerindeki projelere hizmet vermekteyiz. Bu projeler kapsamındaki siparişleri takiben ilgili TCDD ekiplerini fabrikamızda da ağırlayarak işbirliğimizin gelişimine katkıda bulunabilmekten dolayı çok mutluyuz”. Kamil Mutlu, Nexans Türkiye Teknik Müdürü: “TCDD Genel Müdürlük ve farklı illerden katılım ile gerçekleşen Teknik Eğitim Semineri sayesinde Nexans Türkiye’nin kilit müşterilerinden olan TCDD ile bir kez daha bilgi paylaşımı yapabilme imkanı sağladık. Hem fabrika ziyareti hem de ziyaret sonrası teknik sunumlar ile oldukça verimli geçen etkinlikte kablo hakkında bir çok soruya cevap buldu. Nexans Türkiye’nin kablo üretimi ve tekniğindeki uzmanlığını ayrıntılı bir şekilde görme imkanı bulan TCDD ekibi fabrikamızdan memnun bir şekilde ayrıldı. Ülkemizin bu güzide kurumu ile yıllardan bu yana sürdürdüğümüz eğitim & teknik destek faaliyetlerimiz artarak sürecektir”.

Emre Erol, Nexans Türkiye Satış Direktörü: “Son yıllarda hızla gelişen demiryolları sektörüne, aynı oranda uyabilmek için çalışmalarımızı yoğun olarak sürdürmekteyiz. Bu vesile ile bizlere, ülkemizdeki demiryolu altyapısına katkıda bulunma fırsatı veren TCDD yönetimi ve tüm kurum çalışanlarına teşekkür ederiz”.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ