28.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Nexans Türkiye, Patentli Yeni Makara Kiti MOBIWAY’i Gaziantep’te Yaptığı Seminer İle Tanıttı

Nexans Türkiye, Patentli Yeni Makara Kiti MOBIWAY’i Gaziantep’te Yaptığı Seminer İle Tanıttı

Nexans Türkiye, 10 Temmuz 2019’da, ana distribütörlerinden An-El Elektroteknik işbirliğinde gerçekleştirdiği seminer programı ile; MOBIWAY isimli inovatif makara, taşıma ve sağma sistemini katılımcılarıyla paylaştı. Yaklaşık 40 davetlinin katılım gösterdiği organizasyon, Nexans Türkiye CEO & Orta ve Batı Asya Genel Müdürü Jerome Leroy ve Nexans Türkiye Satış Direktörü İlker Çalış’ın açılış konuşmaları ile başladı. Çalış, Mobiway’in teknik özelliklerini ve kullanıcılara sunduğu avantajları detaylı bir sunum ile dinleyenler ile paylaştı.

Nexans’ın yeni patentli plastik makara kiti ve birlikte çalışan açma sistemi, pratik ve sorunsuz bir şekilde makaraların taşınmasını, bakımını ve kablo çekmeyi kolaylaştırmayı böylece kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.

1 veya 2 kişi tarafından taşınabilir 500m’lik makaradan 3 kat daha hafif ve %100 ABS malzemesi sayesinde, her yönüyle sağlam ve tekrar kullanılabilir Mobiway, 3 yıl garantili.

MOBIWAY Makara Kiti
•Kablo kesitine bağlı olarak faklı uzunluk kullanma imkanı
•Max 30 kg. ağırlık ile kolay taşıma
•Katlanabilir taşıma kolu
•Makaraları iç içe geçirerek istifleme / yer tasarrufu
•%100 geri dönüşümlü malzeme

Nexans Türkiye CEO & Orta ve Batı Asya Genel Müdürü Jerome Leroy,: “Nexans’ın hedefi elektrikçilerin günlük hayatını kolaylaştırmak ve Mobiway’in bunu önemli şekilde destekleyeceğine inanıyorum. Bu yeni girişimi Gaziantep’te başlatmış olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz, katılan tüm değerli misafirlerimize Nexans adına teşekkür etmek istiyorum.” diyerek duygularını paylaştı.

Nexans Türkiye Satış Direktörü İlker Çalış: “Davetlilerin aktif katılım ve yoğun ilgi gösterdiği toplantımız sonrasında bir kez daha gördük ki Nexans olarak geliştirdiğimiz yenilikçi yaklaşım ve çözümlerimizin, kullanıcılar tarafından ilgi ve takdir ile karşılanması ve alınan son derece olumlu geri bildirimler, bizleri bir adım öteye gitme konusunda sürekli olarak motive etmekte, heyecanımızı artırmaktadır” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ