28.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Mustafa Baha Akçura / Baubelt; MBA Endüstriyel Ürünler olarak Başkortostan resmi heyetinin İstanbul toplantısında Four Seasons Hotel de buluştuk.

Mustafa Baha Akçura / Baubelt; MBA Endüstriyel Ürünler olarak Başkortostan resmi heyetinin İstanbul toplantısında Four Seasons Hotel de buluştuk.

Rusya Federasyonu’na bağlı Başkortostan Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında dış ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla, 3-5 Ekim 2022 tarihleri arasında Başkortostan Cumhuriyeti Başkanı Sayın Radiy Habirov’un liderliğinde Başkortostan resmi heyetinin ve bir çok sektör temsilcilerinden oluşan bir iş heyeti Türkiye’yi ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında ile 4 Ekim 2022 tarihinde saat 10:00 – 13:00 arasında “Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphours” otelinde ikili iş görüşmeleri düzenlendi. Heyet içerisinde, metal, demir-çelik, karbon siyahı üreticileri, platik sanayi temsilcileri, ambalaj üreticileri ve tedarikçileri, gıda firmaları gibi birçok farklı sektörden katılım sağlandı.

MBA endüstriyel ürünler olarak da katılım sağladığımız Başkortostan Cumhuriyeti’nin Ekonomik ve Yatırım Potansiyeli Tanıtım Etkinliği nde çalışma alanlarımız ve çevresi konusunda sosyalleşme ve iş fırsatlarını görüştük.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ