30.11.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Murat Makara San ve Tic. Ltd. Genel Müdürü Murat Bahçe; Genç ve dinamik kadromuzla sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için her daim hazır durumdayız.

Murat Makara San ve Tic. Ltd. Genel Müdürü Murat Bahçe; Genç ve dinamik kadromuzla sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için her daim hazır durumdayız.

Murat makara olarak 2018 yılında kontrplak ve karton makara üretimine başladık sektörde alışıla gelmiş projeler yerine daha gelişmiş teknolojik ve yenilikçi işler yapma uğraşındayız.

Genç ve dinamik kadromuzla sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için her daim hazır durumdayız.

Sektördeki üretici açığını kapatmak ve yeni projeler katmak adına ARGE çalışmalarımız hızla sürmektedir.
Amacımız yurt içi firmaları olduğu kadar yurt dışı ihracatını geliştirip ülkemize kazanç sağlamaktır bunun yanında yaptığımız iş gereği ilk önce benimsediğimiz husus doğayı korumak olduğunu biliyoruz.

2019 ilk yarısında Pazar payımızı artırmak adına makine parkurumuzu genişlettik hedefimiz 2021 yılına kadar tüm piyasanın ihtiyacını karşılayacak ekip ve ekipmanları sağlamaktır. 2019 son çeyreğinde şirketimizi daha modern ve daha teknolojik yeni tesisimize taşımak ve hizmetimizi daha verimli hale getirmek uğraşındayız.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda 150mm den 1200mm kadar kontrplak makara üretimi yapmaktayız.

Şirketimizin ilkelerinden olan ve sektörün en önemli sorunu olan zamanında teslimat kalite ve güven ilk bir yılımıza bakarak çalışmış olduğumuz müşterilerin geri dönüşleri doğrultusunda çok kısa zamanda önemli bir yol katettiğimizi göstermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?