17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Monomex; müşterilerinin üretimlerini hiç durdurmadan, eksiksiz ve zaman kaybetmeden sürdürebilmesinin teminatıdır

Monomex; müşterilerinin üretimlerini hiç durdurmadan, eksiksiz ve zaman kaybetmeden sürdürebilmesinin teminatıdır

Sabiha Sezer/ Genel Müdür

Biz Monomex ailesi olarak geleceğin teknolojisini üretmek için; araştırmanın, mücadelenin, bilginin, emeğin, inovasyonun vücut bulmuş haliyiz. Plastikten, gıdaya, ilaç sektöründen kozmetiğe kadar, çok geniş bir alanda, efektif karıştırmanın en iyi parametrik kontrolünü yapan, en iyi dispersiyonun elde edildiği çift vidalı ekstruder ve ekipmanların tasarım ve imalatını yapmaktayız.

Plastik konusunda faaliyet gösteren sanayicilerin üretim gücüyüz. Konusunda uzmanlığını kanıtlamış, tecrübeli kadromuzla; müşterilerimizin tüm dertlerine derman olmaktayız. Bu gücümüzü bir aile olarak gördüğümüz ve değer verdiğimiz çalışma arkadaşlarımızdan almaktayız.

Monomex; müşterilerinin üretimlerini hiç durdurmadan, eksiksiz ve zaman kaybetmeden sürdürebilmesinin teminatıdır. Çünkü Monomex kendi tasarımlarının imalatını yapmaktadır. Bu sayede tüm sürece en üst düzeyde hâkimiyet sağlanmaktadır. Buradan elde edilen çok değerli birikim ve tecrübeler sayesinde; Monomex markası dışındaki tüm makine ve ekipmanlara da, ihtiyaç duyulan tüm çözümler, gerek tasarım gerekse imalat alanlarında, hızlı ve ekonomik olarak üretilmektedir.

Böylece Monomex müşterileri, kendi üretimlerinde de daha rekabetçi fiyatlarla rakiplerinden pozitif ayrışmanın keyfini yaşamaktadırlar. Bu keyfi hep birlikte yaşamak, karlı ve üstün nitelikli üretim yapabilmek için sektörünün lideri ilklerin öncüsü Monomex ailesine bekliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ