27.09.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

MAKİNA İMALAT SANAYİ SEKTÖRÜNDE TECRÜBESİ VE REFERANSI İLE GÜCÜNÜ İSPATLAMIŞ OLAN KUZEY MAKİNA KABLO MAKARA MAKİNALARI İMALATI ALANINDA HİZMET VERMEKTEDİR.

Teneke kutu ve ambalaj makinaları sektöründe Türkiye’ nin köklü kuruluşlarından olan Kuzey Makina Sanayi 2000 li yılların başında bu yana tecrübeli kadrosuyla Sektöre yön vermeye devam etmektedir. Ürün gamımızda yirmiye yakın sektörel makina ve sektörümüzdeki hemen tüm makinalara ait yedek parça ve aksesuar çeşitleri bulunmakla birlikte, Otomatik silindir makinası otomatik yuvarlak kenar açma makinası, PVC conta sürme makinası şekil verme makinası Eksantrik pres imalatı ve komple teneke ambalaj tesisi kurma hizmetini de vermekteyiz. Kurduğumuz tesislere imalatçı firma olmanın verdiği avantajla her türlü yedek parça ve servis hizmetini de sunmaktayız.

Makina imalat sektöründeki tecrübesi ve referanslarıyla rüştünü ispatlamış olan firmamız tecrübesini KABLO MAKARA MAKİNALARI imalatı alanında devam ettirmektedir. Kablo makara makinalarını bizden tek tek alabilir veya komple tesis şeklinde projelendirmemizi talep edebilirsiniz. Makinalarımız imalattan kurulum aşamasına kadar tüm safhalarda talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda projelendirilir, teslimattan sonra da tüm yedek parça ve tamirat talepleriniz karşılanır Bütün bu hizmetlerimizi %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle sunmamız bizi bu günlere getiren en büyük gücümüz olduğu gibi, yeni müşterilerimizin de bizi seçmesindeki başlıca etkendir.

Sektörümüzle ilgili her konuda lütfen bizle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz, tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. İrtibat için 0212 567 02 00 veya kuzeymakinasanayi@hotmail.com.tr Ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ