28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Makara Üretim ve İşleme Makinelerinde Bir Dünya Markasıyız

TARİHÇE
Firmamız, 1999 yılı itibariyle bu günkü yönetim kurulu başkanı YUSUF DİLEK tarafından şerit bıçkı imalat ve ağaç işleme makinaları imalatı ile sektöre adım atmış kendi bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. Başlangıçta firmamız istek ve talep doğrultusunda kendi araştırma – geliştirme projeleriyle makara sanayisinde kullanılabilen iyileştirme kolaylaştırma ve işgücü verimini artırmaya yönelik makine üretimine başlamış, zaman içerisinde profesyonelleşmiş ve bu özelliğini tüm kalite Yönetim Belgeleriyle kanıtlamıştır.

AR-GE
Firmamız müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda onlara yeni ürünler sunarak bu beklentileri karşılamak amacı ile yürüttüğü AR-GE çalışmalarında ekonomiklik, insan gücünü minimize etmek, çalışma hızı ve kalitesi en önem verdiğimiz hususlardandır.

SATIŞ
Firmamızın dünya ekonomilerinde ve kendi ülke ekonomisinde başarıyla faaliyet göstermektedir ve sürekli mevcut üretim faktörlerini ve ürünlerini yenileyip geliştirmektedir. Dünya çapında kalite standartlarına uygun makinalar üreterek, ilkeli satış ve servis anlayışıyla sadece yurtiçi değil, tüm dünya hizmet vererek Türk Makina Sanayisini en iyi biçimde temsil etmektedir.

ÜRETİM
Türkiye genelinde tamamı kendi imalatımız olan çakım ve işleme makinaları üreten ilk ve tek firma olmamızın haklı gururunu yaşamaktayız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?