21.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Madem Brezilya – Madem Gulf Bahrain ve Euromadem İspanya 2018 müşteri memnuniyeti anketini tamamlarken yüksek not aldı

Madem Brezilya – Madem Gulf Bahrain ve Euromadem İspanya 2018 müşteri memnuniyeti anketini tamamlarken yüksek not aldı

2019’un ilk çeyreğinde MADEM BREZİLYA, İSPANYA ve BAHRAİN 45 ülkede 179 kablo müşterisiyle müşteri memnuniyeti anketi gerçekleştirdi.

MADEM müteakiben zikredilen hizmetleri sorguladı: talep yanıtı, gönderilen ve alınan miktarla, belgeler, teslimatlar, kalite kontrolleri, performans ve paketleme.

BAHRAIN’de %99 memnuniyet elde edildi: MADEM Gulf BAHRAIN, 17 ülkedeki, Orta Doğu, Asya, Okyanusya ve Afrika ülkelerindeki 38 Tel ve Kablo üreticisi müşterisiyle gerçekleştirdiği 2018 müşteri memnuniyeti anketini sonuçlandırdı. MADEM Körfez anketi% 92 geri bildirim aldı. Yanıtların% 99’u iyi ve çok iyi kategorilerine girdi.
Genel Müdür Said Adel Abdulla Mohammed Janahi “6 yıldır sürekli gerçekleştirdiğimiz %100 derecelendirme anketi sonrasında % 99 oranında müşteri memnuniyetini sağlamak bize sürecimizin tüm seviyelerinde kalitemizi derinden değerlendirme ve inceleme ve tespit edilen tüm açıkları da kapatma fırsatı verdi. Sürecimizin her kademesinde derinlemesine uygulanan kalite politikamız ve odağımızın, % 100 müşteri memnuniyeti hedefimizi elde etmemiz sağlayacağından kesinlikle eminiz. ” dedi

Operasyon Müdürü Cristian Outerial “Madem Gulf Industries, müşterilerimizin kalite gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için operasyonlarımızın her seviyesinde yüksek kalite standardını benimsemekte. Müşteri geribildirim anketlere istikrarlı şekilde alınan yüksek notlarla mükemmeliyet seviyelerimiz göstermektedir. Ekibimizin özveri ve çabaları bu sonuçları sürdürmek için belirleyicidir. ” demekte.

BREZİLYA’da % 98 memnuniyet elde edildi: MADEM BRAZIL anketi 16 ülkede 107 Tel ve Kablo üreticisi müşteri ile tamamlandı. MADEM müşterilerden 50 yanıt aldı(% 47 oranında). Yanıtların% 99’u iyi ve çok iyi kategorilerine girdi. Satış ve Pazarlama Direktörü Leandro Mazzoccato şöyle konuştu: “Anket sonuçlarından yine memnunuz, 2017’den bu yana çok iyi bir gelişme gösterdik ve tüm küresel müşterilerimizde % 100 müşteri memnuniyeti elde etmek için çalışmaya devam edeceğiz”.

İSPANYA’da% 89 memnuniyet elde edildi: EuroMadem İspanya , 14 ülkedeki 34 Tel ve Kablo üreticisi müşteri ile memnuniyeti anketi gerçekleştirdi .

EuroMadem müşterilerden 8 cevap aldı (%24 oranında), cevapların% 89’u iyi kategorisine girdi. Genel Müdürü Roger Santasusana şunları belirtti: “Müşterilerimizin geri bildirimlerinden çok gurur duymaktayız ve anketin sonuçlarından da memnunuz; müşterilerimize ve işimize kolaylık sağlamak için sürekli yeni teknolojilerin uygulayarak kalitemizi ve hizmetimizi iyileştirmeye çalışırken müşteri memnuniyetini artırmaya devam edeceğiz.

Bir sonraki müşteri memnuniyeti anketi Ocak 2020’de gerçekleştirilecek.

Merkezi Brezilya’da bulunan Madem Group, dünyanın önde gelen çivilenmiş ahşap bobin üreticisidir. Madem Group’un Brezilya, İspanya, Bahreyn, ABD , Meksika ve Kolombiya’da*(* Haziran 2019’da açılıyor) ormanları, kereste fabrikaları ve üretim tesisleri bulunmakta ve 400’den fazla çalışanı ile üretim gerçekleştirmekte. ayda 400’den fazla konteyner/kamyon bobin üretmekte. Günümüzde Madem ismi 70 yıldan fazla sektör deneyimi anlamındadır. Madem ekibi sürekli müşterilerine üstün kaliteli ürünler sunarak kıymetli müşterilerinin güven ve itimatlarını elde etmek için çaba göstermektedir. www.mademreels.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?