03.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

M Tec Makina Olarak Müşterilerimize Daha İyi Bir Hizmet Sunabilmektir.

2015 hedeflerimiz arasında mevcut kapasitemizi artırmak ve müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmektir.

M TECH Kablo Makineleri ve Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye’nin en yeni, en genç ve en dinamik üreticisiyiz. Bütün teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, tamamen müşteri memnuniyeti prensibini ön planda tutarak, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda imalat yapmaktayız. Sektöre yönelik hızlı ve pratik çözümler sunmakta olduklarını belirten coşkun sektör ile ilgili sorularımızı yanıtladı.

Firmanızı ve sizi tanıyabilir miyiz?

C- Mtech olarak 2015 yılında hizmet vermeye başladık. Aslında firmamız yeni sayılabilir ama biz bu sektörde çok eskiyiz. Fakat Mtech’te en başından başladık. Bu sektördeki tüm zorluklara ve acımasız rekabete rağmen çok kısa bir sürede çok iyi bir yere geldiğimize inanıyoruz. Bu hızla da gitmeye devam etmeyi planlıyoruz. Ve devam da edeceğiz. Hızlı ama emin adımlarla.

Türkiye de yerli üretime olan ciddi bir kalite tedirginliği var bunu ortadan kaldırmak konusunda ürettiğiniz ürünlerin standardı ve belgeleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Mtech olarak tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır. İmal ettiğimiz tüm ürünlerimiz TSE kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca yedek parça ve servis sonrası hizmetlerimiz ile tüm müşterilerimize en kısa zamanda cevap vermekteyiz. Bunun yanında ISO 9001–2008 standardı için kolları sıvamış bulunmaktayız. Ayrıca CE Belgesi almak için de gereken bütün evraklarımızı tamamlamak üzereyiz. Bunun dışında prensipli ve disiplini çalışmamız ile de gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Ülkemize ve firmanıza katma değer sağlamak için yaptığınız çalışmalar var mı varsa sektörü bilgilendirebilir misiniz?

Yeni bir firma ve yeni bir marka olarak bizim için müşterilerimiz referansları çok önemlidir. Bu yüzden sürekli olarak en yeni teknolojiyi kullanma amacındayız. Çoğu firma mevcut teknolojileri kullanmaktadır. Bizim amacımız en yeni teknolojiyle daha hızlı ve kaliteleri çözümler sunabilmektir. Bunun bir örneği de Türkiye’ de ilk defa uyguladığımız ve ürettiğimiz, Cat–5 ve Cat–6 kablolar için 300 mt /dak. Hıza sahip Çapraz Sarım (Cross Winder) makinemizi gösterebiliriz.

Dünya genelinde firmanızın yeni pazarlar oluşturması açısından ne gibi çalışmalar yapılıyor?

C- Dünya pazarlarına açılabilmek için şu an görüştüğümüz birkaç firma mevcut. Bunun yanında her firmanın yaptığı gibi fuar katılımlarımız olacaktır. Ayrıca Türkiye Distribütörü olduğumuz Ros Machinery adlı firma ile ilk anlaşmamızı yapmış bulunmaktayız. Yeni bir firma olduğumuz için firmalar bize tereddüt ile yaklaşmaktadır. Fakat bizimle çalışan firmalar bizimle tanıştıkları için memnuniyet duymaktalar. Biz de güvenlerini sarsmamak için olağanüstü bir gayret gösteriyoruz ve tüm imkânlarımızla hizmet etmeye çalışıyoruz.

Firma olarak 2015 yılında büyüme hedefiniz nelerdir?

Mtech olarak ülkemizin ihtiyaç duyduğu açığı kapatabilmek ve emin adımlarla büyüyebilmek için tabi ki bizim de belli başlı hedeflerimiz var. Kablo sektörü her zaman daha pratik ve daha hızlı makine arayışı içinde olmuştur. Bu da yeni teknolojileri kullanmakla mümkün olmaktadır. Öncelikli hedeflerimiz arasında mevcut kapasitemizi artırmak ve müşterilerimize iyi bir hizmet ve daha iyi bir hizmet sunabilmektir.

Son olarak sektörle ilgili paylaşmak istedikleriniz?

M TECH Kablo Makineleri ve Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye’nin en yeni, en genç ve en dinamik üreticisiyiz. Bütün teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, tamamen müşteri memnuniyeti prensibini ön planda tutarak, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda imalat yapmaktayız.Sektöre yönelik hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız.

Bizimle çalışmayı seçtiğiniz ve bize duyduğunuz güven için teşekkürlerimizi sunarız…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?