20.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Linetec Makine, otomatik kangallama makinelerinde ilklere imza atıyor

Linetec Makine, otomatik kangallama makinelerinde ilklere imza atıyor

Linetec Makine, otomatik kangalama makinelerinde, Türkiye’de bir ilk olan bağlama ekipmanı kullanmadan direkt ambalaja gönderen makineyi üretmiştir. Yeni model, kablo kangallarını hiçbir şey ile bağlamadan direk ambalaja gönderen S3 Compack model kangallama makinelerimizin avantajları:

1. Makine ilk yatırım maliyetinde bağlama ekipmanı için kullanılan makine ve sarf malzemeleri fiyatları birim fiyattan düştüğü için makine daha ekonomik fiyata üretilebilmektedir,

2. Makinede kullanılmayan bu ekipmanların arıza ve problemlerinden kaynaklı üretim kaybı yaşanmamaktadır,

3. Günlük üretim düşünüldüğünde kullanılmayan bağlama ekipmanı bedeli ve birim zamandaki verimlilikten dolayı makine kısa sürede kendini amorti etmektedir.

“Kablo ve plastik sektörüne yönelik ihtiyaca özel makineler üretiyoruz” 20 yılı aşkın sektörel tecrübenin sonucunda, 2013 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Linetec Makine, kablo ve plastik sektörüne yönelik ihtiyaca göre yeni makine üretmektedir.

Deneyimli ve dinamik kadrosu, teknik bilgisi ve birikimi ile kablo sektöründe 3 yıldır saygın kuruluşlara hizmet vermektedir. Firmamız sektörde 20 yıla aşkın tecrübesi ve deneyimli teknik kadrosu ile anahtar teslim projeler üreten bir mühendislik firmasıdır. Teknik donanımımız sayesinde, prosesinize en uygun makinelerin seçiminde rekabetçi fiyatlarımızla size yardımcı olabilir.”

Linetec bir proje firmasıdır ve profesyonel ekibimizin önceliği müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunup, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Sürdürülebilir büyümeye ve kablo sektörüne hizmet vermeye ilk günkü heyecan ve motivasyonumuz ile devam ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve eksiksiz cevap vermek adına çalışmaya ve gelişmeye devam etmekteyiz.”

Özel imalatlarımız,
Otomatik kangallama ve paketleme makineleri
Ekstruder ve granül makinesi imalatı
Otomatik dozajlama ve tartım sistemleri
Helezon ve taşıma konveyörleri
Kule yada Çatal tip Sarıcı ve Açıcılar
Bantlamalar gibi kablo sektörüne yönelik tüm makinelerin imalatı

Hizmetlerimiz,
İhtiyaca özel yeni makine imalatı
Makine ve hat özellikleri belirleme
Enerji verimliliği çalışmaları
Mevcut proseslerinize yönelik tasarım ve verimlilik artışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ