20.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Ahmet Karkin / Yönetim Kurulu Başkanı; Karkin Elektrik Elektronik tüm dünyada müşterileri ile arasında iş ortaklıkları kuruyor

Ahmet Karkin / Yönetim Kurulu Başkanı

Şirket Profili
KARKIN ELEKTRIK ELEKTRONIK İthalat ve İhracat şirketi Gaziantep / Türkiye şehrinde bulunan uluslararası bir ticaret şirketidir. Gaziantep Ticaret Odası firmamız (Sayı 37.43263.42858) kayıtlıdır. Biz Türk ve Çin piyasalarında kaynak ve iş danışmanlığıyla tüm dünyada Türkiye ve Çin şirketleri ve müşterileri arasında iş ortaklıkları kuruyoruz.
Firmamız Türkiye ve Çin’den 300’den fazla fabrika ile mali ve ticari desteği, ticari olanakları yaratılmasını müşterilerine sunmaktadır. Dünyada mevcut olan 300’den fazla müşteriye ticari hizmetleri geniş bir yelpazede sunuyoruz.
Firmamız ulaşım ve müşterilerimize etkin hizmet vermek ve ayak uydurmak için bize finansal kaynakların en iyi şekilde ve kaliteli malzemelerle temin etmek yüksek kapasiteli personellerle en iyi hizmeti vermektir. Bizde olan gerekli izinlerle Türkiye’nin komşu ülkelerine ve dünyadaki tüm müşterilerimize sınır ve liman boyunca mal taşımak için ulaşım araçlarına sahiptir. Araçlarımızla tüm malların büyük ve küçük miktarlarda hareket yeteneğine sahip firmamız maliyet kontrolü ile tüm maliyetleri düşürmeye özen göstermekteyiz.

Değerlerimiz
Varlığımızın ve karlılığımızın temeli olan ve her zaman en iyi, en düşük maliyetle hizmet vermeye çalıştığımız müşterilerimiz, görevlerinin gerektirdiği yetkilerle donanmış, sorumluluklarının bilincinde, şirketimizi geleceğe taşıyacak, yeni projelere imza atmak için kendilerini sürekli geliştiren ve takım ruhu ile çalışan personelimiz, en değerli kaynaklarımızdır.

Vizyonumuz
Sektördeki en iyi ve en güvenilir Aracı Kurum olmak, geniş bir müşteri tabanına hizmet vermek, piyasa eğilimleri ve müşteri taleplerine göre hareket etmek, yasalar ve etik kurallar çerçevesinde en üst düzeyde rekabet etmek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, çağın gerektirdiği teknolojiyi takip edip uygulamaktır.

Misyonumuz
Yürürlükteki kanunlara, yasal düzenlemelere, grup ve şirket prensiplerine, kararlarına uymak, Sermaye Piyasası etik değerlerini temel öğretimiz kabul etmek, organizasyonumuzu sürekli dinamik tutarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek, çağın teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak, müşteri ihtiyaçlarını sürekli sorgulayarak yeni ihtiyaçlara yönelik hizmet ve ürünler geliştirerek en iyi hizmeti sunmaktır.

Hizmetlerimiz
Tüm malzemeleri Güvenli şekilde temin etmek ve müşteriye ulaştırmak
Firmamızın ve diğer şirketlere mal her türlü Gümrükleme işlemlerini yapmak
Taşımacılığın tüm ülke içinde ve yurt dışında Güvenliğini sağlamak
Tüm malzemelerin depolanması müşterilerimiz tarafından istedikleri yere ulaşmasını sağlamak
Türkiye ve Çin’den tüm malzemelerin Nakliyesini her yere yapmak
Her türlü malların ithalat ve ihracatını yapmak
Finans ve sigorta hizmetleri
İş ve finansal hizmetler
Mimarlık ve İnşaat Mühendisliği

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ