17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Karademir Otomasyon Proses kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda imalatçı firmalar için anahtar teslimi çözümler üretiyor

Karademir Otomasyon Proses kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda imalatçı firmalar için anahtar teslimi çözümler üretiyor

Proses kontrol ve otomasyon sistemleri konusunda Imalatçı firmalar için anahtar teslimi çözümleri üreten Karademir Otomasyon günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi,gelişen teknolojinin ihtiyaç ve gereksinimlerinin belirlenmesi sonrasında sadece üdün değil, ürünlere hizmet ve uzmanlığımızı da ekleyerek oluşan sizlere özel otomasyon çözümlerinin satış, proje, pano, montaj, otomasyon, devreye alma, teknik servis ve teknik destek hizmetini yürütmekteyiz.

Karademir Otomasyon kurulduğu 2017 şubat ayından bu yana, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup, en iyi çözümü en iyi fiyat ile birleştirerek maksimum fayda sağlama çabası içinde olmuştur.

Karademir otomasyon proje grubu, proses kontrol ve otomasyon ihtiyaçlarınıza, anahtar teslimi çözümler önerebileceğimiz gibi, projenin münferit etapları için bağımsız çözümler de sunmaktadır. Belli kalıplarla sınırlanan çizilmiş ürünleri proje ve ihtiyaçlara uyarlamak yerine, müşterilerimize özel çözümlerle müşterimize özel üretim yapabilme imkanı sunabilmekteiyz. Bu sayede teknolojiyi kişiselleştirip, teknolojinin size ayak uydurmasına olanak sağlayabilmekteyiz.

Karademir Otomasyon müşterilerimizin kolay ulaşabildiği, hızlı dönüş sağlayabildiği ve en önemlisi memnun ayrıldığı bir yapı üzerinde ilerlemeyi en önemli vazifemiz olarak görüyoruz. Bu çerçevede projenin oluşmasından entegrasyonuna ve devreye alınmasına kadar yardımcı olup müşterilerimizin her zaman yanında yer almaya özen gösteriyoruz. Karademir Otomasyon Türkiye’nin önde gelen firmaları Ünal Kablo, Niğdelioğlu Metal, Sahra Kablo, Diğifilm gibi firmaların makine otomasyon işlerini en iyi ve en doğru biçimde başarıyla tamamlamıştır.

Sizlerin desteği ile sürekli büyümeye devam eden Karademir Otomasyon bu başarısını verdiği hizmetlerle pekiştirip alanında daha etkin olacak ve sektördeki en büyük firmalar arasında payını arttıracaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ