03.12.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Kadir AKYIL / Yönetim Temsilcisi; Kablo sanayii makineleri üretiminde 30 yılı askın hizmet veren Aymak Makine müsteri memnuniyeti esaslı üretim yapmaktadır.

Aymak Makine Mühendislik Hizmetleri ve San. Tic. Ltd. Sti; kablo sanayii makineleri üretimi sektöründe faaliyet göstermektedir. Sektörün, 30 yılı askın süredir kendisine kazandırdıgı bilgi birikimini, güncel teknoloji ve uzman kadrosunun isbirligi sayesinde her geçen gün gelistirmektedir. Toplam Kalite anlayısı ile Müsteri Memnuniyeti Esaslı üretim yapan firmamız ISO EN 9001:2008 kalite belgesi ile sertifikalandırılmıstır. Kurulusundan bu yana ürettigi tüm makine ve hatların; tasarımından, çalıstırılmasına kadar geçen tüm fazları kayıt altında tutan firmamız, uygun fiyat, kaliteli makine, zamanında teslim ve servis konularında, müsteri memnuniyeti seviyesini her geçen gün arttırmakta, sürekli gelismekte ve IMACH® markasının yıldızını yükseltmektedir.

Tekliften teslime kadar, tüm süreci bünyesinde yöneten ve üreten firmamız; Müsteri, tedarikçi, çalısan, hissedar ve toplumun beklentilerini karsılamıs, çalıstıgı çevrenin korunmasını ve dogal kaynaklarımızın verimli bir sekilde kullanılmasını saglayan, sürekli iyilestirmeyi ilke edinmis, kalite hedeflerinde tutarlı, egitimlerde toplam kalite seviyesini arttıran, degisen pazar sartlarında, rekabet gücünü arttırıcı teknolojik gelismeleri takip ederek, sektöründe tercih edilmeyi amaçlayan bir firmadır.

IMACH® Markası ürün gamında; Kablo Büküm Hatları (Rijit Büküm, Drum Twister, Planet Büküm, Double Twist Buncher, Single Twist Buncher, Bawlı Strander vb.), Ekstrüzyon Hatları (Damar Izolasyon ve Dıs Kılıf Izolasyon Hatları vb.), Otomatik, Yarı Otomatik ve Manuel Kangallama Hatları, Armürleme Hatları, Aktarma Hatları, PVC Granül üretim hatları ve kablo sanayiinde gerekli tüm donanımlar (Her nevi Sarıcılar ve Bosaltıcılar, Aküleme ve Dancerlar, Metraj Üniteleri vb.) bulunmaktadır.

Süreçlerimiz; Teklif, tasarım, üretim, montaj, otomasyon, test, kurulum ve egitimden olusmakta; yanı sıra, tamamen kendi bünyemizdeki deneyimli personeller tarafından yönetilmekte ve uygulanmaktadır. 2016 yılı baslarıyla Rusya pazarını da hedef bölge olarak seçtik. Ülkelerimizin arasında ki gerginligin her geçen gün normallesmesinden ötürü de mutluluk duymaktayız. Rus kablo üreticilerinin yüksek verimli, daha kaliteli ve daha uzun ömürlü makineler kullanmasını saglamak amacı ile IMACH® markamızı bölge tanıtma çalısmalarına her geçen gün daha fazla önem veriyor ve çalısmalarımıza hız kazandırıyoruz.

Ürün gamımızdaki yeniliklerden bazılarından bahsetmemiz gerekir ise; Sürekli iyilestirme politikamız dogrultusunda tasarım ve mühendislik ekiplerimizin bitmek bilmeyen azmi ve otomasyon ekibimizin programını baslattık, program sonucunda %15 daha az enerji kullanarak kapasitesi daha yüksek tercih eden müsterilerimiz, aynı maliyetlerle üretim yapmaya basladılar. Makine tasarımı ve üretimi konularında müsteri istek ve talepleri çok önem arz etmektedir, bu baglamda her yeni siparis bizim için yeni bir tasarım anlamına gelmekte ve geçirilen tasarım süreci makinelerimizin kalitesini yükseltmektedir.

Tüm kablo üreticilerinin sundugumuz bu avantajdan faydalanmasını umuyor, yüksek hız, yüksek verimlilik ile düsük maliyetli üretim parametrelerine sahip AYMAK Makineleri hakkında sorularını cevaplamak adına bize ulasmalarını bekliyor ve derginizin tüm okurlarına saygılarımızı sunuyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?