25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

KABLODER Baskanı, Borsan’da!

KABLODER Baskanı, Borsan’da!

Kablo Sanayicileri Derneği Başkanı Erkan Aydoğdu, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez’i ziyaret etti, kablo fabrikalarını gezdi.

Kablo Sanayicileri Derneği (Kablo-Der) Başkanı Erkan Aydoğdu, Borsan kablo fabrikalarını gezdi ve “Borsan’ın üç farklı kablo üretimiyle Türkiye’nin önemli bir değeri olduğunu” söyledi.

Kablo-Der Başkanı Erkan Aydoğdu, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez’i ziyaret etti. Borsan A.Ş. CEO’su Arbek Akay’ın da eşliğinde fabrikalarda incelemelerde bulundu. Aydoğdu, Borsan’un bakır ve alümin-yum kablonun yanı sıra zayıf akım kablo üretimini de bir arada gerçekleştiren tek işletme olduğunu ve bunun da Türkiye için önemli bir değer taşıdığını söyledi. Kablo-Der Başkanı Erkan Aydoğdu, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez’i kutladı.Bu arada, Adnan Ölmez de Kablo Der Başkanı Erkan Aydoğdu’yu Samsun’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Sektörde sorunların çözümünün yanı sıra Kablo-Der, ilgili kurum ve kuruluşlar ile aramızda bir köpyrü oluşturuyor” dedi.

Aydoğdu daha sonra, Haber Medya Grubu’nda Haber Gazetesi ve Haber Hayat dergisi ofisleri-ni, Haber Radyo ve Haberaks TV stüdyolarını da ziyaret etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ