25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Kablo Sektörünün İhracat Şampiyonu Bu Yıl da Nexans Türkiye Oldu

Kablo Sektörünün İhracat Şampiyonu Bu Yıl da Nexans Türkiye Oldu

2018 TET İhracat Başarı Ödülleri, Raffles Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği (TET) 2018 yılı İhracat Başarı Ödülleri, 15 Şubat tarihinde sahiplerini buldu. İhracat şampiyonlarının ödüllendirildiği gecede Nexans Türkiye, kablo sektöründe en yüksek ihracat rakamına imza atan üretici olarak ödüle layık görüldü. Böylece şampiyoluğunu 3 yıldır korumuş oldu.

2018 yılında, global satış ağıyla birlikte, 50 farklı ülkedeki 100’den fazla müşteriye hizmet veren Nexans Türkiye, Mecidiyeköy, Denizli ve Tuzla’daki tüm çalışanlarıyla, müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyerek güçlü uygulamalar geliştirdi ve böylesine bir başarıya imza attı. Nexans Türkiye Satış Direktörü Emre Erol: “Sektörümüzün ihracat şampiyonluğunu korumaktan ve Türkiye’nin ekonomisinde böyle önemli bir rol oynamaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz.

Çalışmalarımızın karşılığında böylesi değerli ödüllere layık görülmek bizi her yıl daha da güçlendiriyor ve motive ediyor. Bu başarıya katkıda bulunan ve bu gururu bizimle paylaşan tüm Nexans Türkiye çalışanlarını tebrik ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ