23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

İstanbulLight 2019 KOSGEB desteğini kaçırmayın

İstanbulLight 2019 KOSGEB desteğini kaçırmayın

Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) ve Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) stratejik ortaklığı ile düzenlenen 12. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi, 18-21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 9. ve 10. hollerde gerçekleşiyor.

IstanbulLight katılımcı firmaları için devlet desteği olan KOSGEB başvuruları devam ediyor.

Fuara katılımcı olacak firmalar, başvurula-rını en geç 12 Eylül 2019 tarihine kadar www.kosgeb.gov.tr adresinde bulunan “E-KOBİ” sisteminden veya http://destek.kos-geb.gov.tr/ linkinden gerçekleştirebilecekler.
KOSGEB tarafından desteklenen işletme başına azami destek alanı 50 m2 ve toplam stand alanı 2309 m2’dir. M2 başına 250 TL olan destekten faydalanacaklar.

IstanbulLight fuarı 2018 yılında; Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar ve BDT ülkeleri olmak üzere 78 ülkeden 850’si yabancı toplam 6.341 profesyonel ziyaretçiyi ağırlayan IstanbulLight, ulusal ve uluslararası 230 katılımcı firmaya ev sahipliği yaptı.

Bu sene Informa Markets’ın enerji portöyündeki yerini alan IstanbulLight, uluslararası bağlantılarını ve bölgesindeki etkiyi arttırırken; 6.500’e yakın ziyaretçiyi en uygun ticaret fırsatları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

KOSGEB desteklerinden faydalanarak fuarda standınızla yer alabilir veya online kaydınızı yaptırarak bu platformun bir parçası olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?