21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

İstanbul makara olarak İhtiyaç ve beklentilere zamanında, uygun çözümler sunmak bizim görevimizdir

İstanbul Makara Genel Müdürü Ufuk Andaç: İstanbul makara olarak İhtiyaç ve beklentilere zamanında, uygun çözümler sunmak bizim görevimizdir

Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, nitelikli kadrosuyla, sektörün ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak üretim çalışmalarına başlamıştır. İstanbul Makara, siz değerli çalışma ortaklarımızın, kaygı ve beklentilerini merkeze alan düşünce yapısını ilke edinmiştir. Firmamız, bu doğrultuda kaliteli, ekonomik ve estetik ürünlerle çalışma ortaklarımızın memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Sektörde yaşanan aksaklıkların farkında olan firmamız farklı hizmet anlayışıyla, taleplerinize hızlı ve kaliteli cevaplar vermektedir. Bununla birlikte gelişmekte olan yeni ürünleri takip ederek daha modern makara modellerini tasarlamaktadır. Ayrıca karşılıklı kurulan güçlü iletişimlerle sürdürülebilir fiyat politikasına özen göstermektedir. Karşılıklı sorumluluk bilinci, güven, çözüm ortaklığı ve etik iş anlayışı gibi soyut değerlerin ise firmamız için öncelikli değeri ve önemi vardır.

Ülke ekonomisinde, yadsınamaz bir değere sahip olan Türk kablo sanayi aynı zamanda uluslararası platformda da aldığı pazar payıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Bu sayede ulusal ekonominin gelişimine ve sağlam Türk malı imajına büyük katkılar sağlamaktadır. Bu bağlamda bizde üzerimize düşen görevin bilinciyle kendi misyonumuzun gereklerini yerine getirerek üreticilerimize sunduğumuz ürünlerle kablo makarası ve ambalajlarını onlar için bir sorun olmaktan öteye taşımaktayız. Dolaylı yoldan değerli üreticilerimize ve ulusa verdiğimiz destekten ötürü ayrıca mutluyuz.

Karton ve, Kontrplak olarak üretilen makaralarımız, kablo, tekstil, hortum ve profil imalatlarında; izoleli veya çıplak tel, ip, dar dokuma, şerit, zincir, misina gibi malzemelerin sarımı için uygundur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ