21.03.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

İsmo Rossi Upcast Müşteri Hizmetleri Müdürü; Kesintisiz Müşteri Hizmetleri

İsmo Rossi Upcast Müşteri Hizmetleri Müdürü; Kesintisiz Müşteri Hizmetleri
Reklam

UPCAST® Müşteri Hizmetleri, UPCAST® hattınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere teknik servis, yedek parçalar ve sarf malzemeleri sunmaktadır. UPCAST® ekibi olarak, üretim ve bakımla ilgili sorunlar konusunda derin bir bilgiye sahibiz ve bu nedenle her türlü teknik konuda yardıma hazırız. Size telefon, e-posta, uzaktan erişim sistemi aracılığıyla veya siteyi ziyaret etmeniz yoluyla yardımcı olabiliriz. Ayrıca, yeni UPCAST®UPtime bakım yazılımı döküm hatlarının bakımın net bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktadır.

UPCAST OY, orijinal UPCAST® yedek parça ve sarf malzemelerinin tek kaynağı olup, döküm hattınızın güvenilir ve uygun maliyetli çalışmasını sağlamaktadır. 24 saat içinde ve acil durumlarda aynı iş günü içinde bile gönderilmeye hazır iyi bir yedek parça ve sarf malzemesi stoğu bulunduruyoruz.

UPCAST® hatları, modüler yapıları sayesinde genişletilebilir ve güncellenebilir. Sürekli ürün geliştirme sürecimiz sayesinde, birçok bileşen en yeni teknolojiyle değiştirilebilir. Ayrıca kapasitenizi artırmanız gerekiyorsa veya hammadde olarak bakır hurdayı kullanmaya başlamak istiyorsanız size çözüm sunabiliriz. UPCAST® hattınızı daha modern hale getirerek, üretimde düşük maliyetli bir geleceği garantilemiş olursunuz.

Her zaman hizmetinizdeyiz!

İletişim:

Ismo Rossi
Müşteri Hizmetleri Müdürü
Tel. +358 40 554 7293
Ismo.rossi@upcast.com
www.upcast.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ