28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Interwire 2023’te PWM’in enerji verimli soğuk kaynak makineleri

Interwire 2023’te PWM’in enerji verimli soğuk kaynak makineleri

En çok satan EP500 de dahil olmak üzere, PWM’in soğuk kaynak makine yelpazesi, PWM’in Amerika ve Kanada tek distribütörü Joe Snee Associates tarafından 1051 numaralı standında sergilenecek.

EP500 satışları geçen sene iki kattan fazla artış gösterdi. Enerji verimli makine pnömatik olarak çalışır ve merkezi bir hava kaynağına veya, kendine ait bir kompresöre bağlanabilir.

Elektrik güç bağlantısı (100 ve 240 volt arası tek fazlı besleme) sadece PLC control sistemi için gereklidir. Güvenli, temiz ve sessiz çalışan kullanımı kolay Ep500, 5 ile 15mm arası çubuk ve filmaşinler için uygun maliyetli bir kaynak yöntemi sağlar. PWM’nin gezer havalı/hidrolik HP100 soğuk kaynak makinesi ve manuel olarak çalıştırılan M101 de sergide olacak. 1.00 mm ile 5.00 mm tel için ağır hizmet tipi bir makine olan M101, zırhlama hatları şeritlerini kaynatmak için de kullanılabilir.

0.10 mm’den 1.80 mm’ye kadar ince/orta telller için el tipi küçük manuel makineler M10 ve M25’in yanında, tezgah üstü veya seyyar arabasıyla kullanım için BM10 ve BM30 makine modelleri vardır.

Tel, şerit ve profil için PWM’nin makineleri ve kaynak çeneleri (standart veya özel yapım) kendi bünyesinde tasarlanır ve üretilir. PWM ayrıca deniz altı kablolarında kullanılan malzemelerin kaynakları için uzman trapez kaynak çeneleri de üretmektedir.

Tüm PWM soğuk kaynak makinelerinin video tanıtımları www.pwmltd.co.uk adresinde izlenebilir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?