06.07.2022 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

IMH Makina Gelişerek Büyümeye Devam Ediyor…

Reklam

Kablo makineleri üretimi, servis ve satışı konusunda 20 yılı aşkın sektörel tecrübe ve birikimle 2006 yılında kurulan IMH Makina, bünyesine kattığı alanında uzman ekip arkadaşlarıyla büyümeye ve kablo sektörüne hizmet vermeye ilk günkü heyecan ve motivasyonuyla devam ediyor.

2017 yılı planlamasına paralel olarak yapılmış olan yatırımlar ışığında IMH Makina, hen müşteri portföyünü geliştirere hem de inovatif yaklaşımlarla ürünlerini çeşitlendirerek sektörü genişletmekte ve zenginleştirmektedir.

Ürün kalte güvencesi, zamanında teslim ve müşteri odaklı çalışma ilkesiyle sektöre ve ülkeye azami fayfa sağlamak amacında olan IMH Makina makinelerine 3 YIL garanti vererek alanında bir ilki gerçekleştirmekte ve ürünlerin her zaman arkasında duruduğuunu göstermektedir.

Türkiye pazarı dışında küresel pazarda da tanınmış, rekabetçi bir firma olma hedefinde her gün daha çok yaklaşan IMH Makina 2017 yılında yatırım ve çalışmalarına aralıksız devam ederek ülkeye katma değer kazandırmaya devam edecektir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ