17.04.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

İbrahim Evidente Tasarım Genel Müdürü: İbrahim Evidente;

İbrahim Evidente Tasarım Genel Müdürü: İbrahim Evidente;

İbrahim Evidente Tasarım Genel Müdürü: İbrahim Evidente Firmamız, 2016 yılından itibaren edindiği tecrübe ve bilgi birikimi doğrultusunda, İbrahim Evidente tasarımları ve her geçen gün gelişmekte olan pazarlama ürün Yelpazesiyle değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir

İbrahim Bey merhaba kısaca kendinizi tanıtarak, firmanızın ticari faaliyetlere ne zaman başladığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Firmamız, 2016 yılından itibaren edindiği tecrübe ve bilgi birikimi doğrultusunda, İbrahim Evidente tasarımları ve her geçen gün gelişmekte olan pazarlama ürün yelpazesiyle değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmanız hangi sektörlere ürün vermekte ve ürün çeşitleriniz nelerdir?

Kablo, Bakır & Alüminyum sektöründe, pazarlama ve tanıtım konusunda tecrübeli Bir ekip ile her türlü faaliyeti yürütüyoruz. (Fuar Stant tasarımı ve kurulumu, numune kataloğu ve ürün standı, bakır ve alüminyum telden özel tablolar vs..)

Ürün verdiğiniz sektörler açısından rekabet ortamı ve firmanızın pazardaki gücü hakkında neler söylemek istersiniz.

Sektörümüzde bu tarz ürünlerde üretilen dünyada tek şirketiz, Türkiye’de ve dünya çapındaki en büyük ve bilinen Kablo şirketleri ile çalışmaktayız, uzun yıllar bu sektör bulunduğumuz avantajı ile müşteri tam olarak ne istediğini ve ürünleri ile neler anlatmak istediğini iyi biliyoruz bu sebepten tercih ediliyoruz.

4. Mevcut piyasa şartlarında firmanız açısından ve ülkemizdeki dövizin sürekli değer kazanıp TL’nin değer kaybetmesi ile ilgili maliyetlerin artması ve rekabet ortamı hakkında neler söylemek isterseniz?

Dünyada bu tarz ürünlerde yapan tek şirketi olduğumuz için sürekli siparişimiz artmaktadır ve her gün müşteri sayısı artmaktadır, hem yurtiçi hem yurtdışından. Burada önemli noktayı durmamak sürekli müşteri yakınında olmak ve irtibat halinde kalmaktır.

Her sektörde olduğu gibi sizin sektörde de başarılıyı sürdürebilmek büyük önem taşımakta bu alanda ne gibi çalışmalar yapmaktasınız?

‘İlk intiba için ikinci şansımız yok’ sözü çok inanıyoruz, müşterimiz en yüksek kalitede hızlı ve özel ürünleri üretmekteyiz, müşteri ihtiyaçları tespit ettikten sonra doğru ürünün teslim edip memnuniyeti sağlamak en önemli unsuru bizim için

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ