23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Hipsanpres Metal Makine İmalat Sanayi Genel Müdürü Ömer KARATOPRAK

Hipsanpres Metal Makine İmalat Sanayi Genel Müdürü Ömer KARATOPRAK

Geçmişten gelen tecrübemizle istihdamımızı artırmak ülkemize ve milletimize daha faydalı olmak istiyoruz

Pandemi nedeniyle dünya ekonomisinin yaşadığı bu zorlu süreçte ülke olarak Avrupa’ya yakınlığımız, nitelikli iş gücü ve süreci iyi yönetme becerisi ile ülkemizin bu süreçten kazançlı çıkacağını düşünerek bizde bu süreci çok verimli geçirdiğimizi düşünüyoruz. Geri dönüşüm makineleri ve hidrolik pres üretiminde profesyonel ekibimizle ileri teknoloji yeni ürünlerimizi üretmeye devam ediyoruz, çevreci anlayışla üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizle her zaman iddialıyız.

Bu dönemde;

• Kablo kırma makinamızı geliştirerek Piyasa ve üretim şartlarını göz ününde bulundurarak daha ekonomik, küçük ölçüde ve küçük kapasitede çalışabilecek makinelerimizin üretimini de bu süreçte tamamlamış olduk.
• İmalatına devam etmiş olduğumuz, kablo soyma makinemizin kalitesini artırarak işçi sağlığını ve güvenliğini daha üst seviyede koruyacak hale getirdik. Ayrıca biri küçük bir diğeri 125 mm olmak üzere 2 kardeş ile ürün çeşidimizi artırdık.
• Ayrıca bir diğer ürünümüz olan kablo kesme makasımızı geliştirerek 4 modele çıkartıyoruz. Üreticilerin ve geri dönüşüm sektöründe çalışan kişilerin isteği ve talebi doğrultusunda daha pratik elde taşına bilecek ürünümüzü de tamamlamış bulunmaktayız
• Bu dönemde yine üzerinde çalıştığımız katalitik konvektör geri dönüşüm makinemizin de kaliteli bir şekilde tamamlanmasıyla ürün çeşidimiz artırmış bulunmaktayız.
• Ayrıca pres imalatımızda ’da süreç çok faydalı geçti birkaç senedir AR-GE çalışması süren abkant presimiz ekonomik ve kaliteli bir şekilde üretim aşamasına geçmiş bulunmaktayız.

Salgın sonrası makine imalat sanayisinin talebe hızlı şekilde yanıt verebilecek şekilde yapılanması gerektiğine inanıyoruz. Ayrıca dünyanın yeni normal arayışlarının odağında yine makine sektörünün var olduğuna inancımız sonsuzdur.

Hipsan Pres olarak imalat sürecimizde daha güvenli çalışma şartları oluştura bilmek için sürecin başından bu zamana kadar ciddi çalışmalar yaptık ve hizmetimize değer katarak kalitemizi artırmak adına öz verili şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bu zorlu süreçten geri dönüşüm sektörüne daha güçlü daha kaliteli ve iş sağlığını ön planda tutarak makineler üretmek istiyoruz. Bu potansiyeli ve yeterliliği kendimizde görüyoruz. Geçmişten gelen tecrübemizle istihdamımızı artırmak ülkemize ve milletimize daha faydalı olmak istiyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?