25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Hipsan Pres Metal Makine Genel Müdürü: Ömer KARATOPRAK Çözüm ortağınız Hipsanpres, 40 yıllık tecrübenin yanında satış öncesi ve sonrası güçlü teknik servis ekibiyle hizmetinizdedir.

Hipsan Pres Metal Makine Genel Müdürü: Ömer KARATOPRAK Çözüm ortağınız Hipsanpres, 40 yıllık tecrübenin yanında satış öncesi ve sonrası güçlü teknik servis ekibiyle hizmetinizdedir.

Sektörde 40 yılı aşan bir bilgi birikimi ve deneyim ile Hidrolik pres imalatı ve sanayi makineleri satış ve servisliği olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yıllarca aile şirketimize hizmet verdikten sonra, yine Hidrokar grup bünyesinde olan Hipsan Pres’i kurarak Hidrolik pres ve geri dönüşüm makineleri imalatı yaparak hizmetlerimize devam ediyoruz. Profesyonel ekibimizle ileri teknoloji yeni ürünlerimizi üretmeye devam ediyoruz. Geri dönüşüm makineleri üretimine ağırlık verdiğimiz çalışmalarımızda önümüzdeki yıllarda üretmeyi hedeflediğimiz ürünlerimizin ar-ge’si için çalışmalarımız ekibimizin tüm gayreti ile devam etmektedir.

Hidrokar grup bünyesinde olan Hipsan Pres üretimlerini kendi alanında 1500m2 alanda toplamda ise 6000mt2 alanda aile şirketlerimizle iş birliği içinde devam etmektedir. Yıllardır bu sektörde edindiğimiz çevre ve müşterilerimiz ile öncelikle komşu ülkeler Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yapabileceğimizden fazlası için asla söz vermeden tüm dünyaya ürün tedarik etmekteyiz.

Günümüzde geri dönüşümün her geçen gün önem kazandığının fazlaca farkındayız. Çalışan ve üreten işletmelerin hammadde ihtiyacını daha kolay ve daha az maliyetle çözümlenmesine yardımcı olmak bize ayrı bir güç katmaktadır. Kaynakları en verimli şekilde kullanmanın yolu geri dönüşüm endüstrisinde makineleşmek olduğu için bizde ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için gece gündüz demeden Ar-Ge çalışması yaparak yeni ürünler üretmekteyiz.

Müşterilerimize profesyonel ekibimizle sadece satış öncesi değil sonrasında eğitim ve teknik destek hizmetleri sunmaktayız. Çevreci anlayışla üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizle her zaman iddialıyız. Ürünlerimizle ilgilenen, geri dönüşüm tesisi kurmayı hedefleyen her müşterimizle talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı oluyor, kendilerine önerilerde bulunuyor ve Hipsan Pres kalitesini yurt içi ve yurt dışı tüm kullanıcılara tanıştırmayı hedefliyoruz. NEDEN ŞİMDİ DEĞİL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ