01.10.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Hes Kablo, iş ortakları ve bayileriyle Antalya’da bir araya geldi

Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo, yıllık değerlendirme, istişare ve motivasyon toplantısını
bu yıl Antalya Tekirova’da gerçekleştirdi. 30 Ağustos- 5 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen bayi toplantısında Hes Kablo’nun sektördeki durumu ve geleceği masaya yatırıldı.

İSO 500 Raporu’na göre 68’inci sıra ile 11’inci kez Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olan Hes Kablo, geleneksel hale gelen yıllık değerlendirme ve istişare toplantısını bu yıl Antalya Güral Premier Tekirova Oteli’nde gerçekleştirdi. Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, üst düzey yöneticiler, yurtiçi ve yurtdışından gelen Hes Kablo bayileri ve müşteri temsilcileri ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirilen organizasyon dahilinde Hes Kablo’nun bugünü ve geleceği masaya yatılırken, kablo sektörünün genel durumu ve bölgelerin sorunları konusunda da karşılıklı görüşler paylaşıldı.

Mustafa Boydak: “Müşterilerimize en iyi ürünü sunmak için çalışıyoruz” Türkiye’nin en büyük kablo üreticisi olarak müşterilerine en kaliteli ürünü, en iyi termin ve temin süreci sonucunda sunmak için çalışmalar yürüttüklerini belirten Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, “Hes Kablo olarak 2014 yılında başarılı bir performans sergiledik ve 1000 kişilik bir ekiple 1 milyar 210 milyon TL ciro rakamına ulaştık. Son açıklanan İSO 500 sıralamasında 68’inci sırada yer aldık. Bu sıra ile hem Kayseri’den hem de listeye giren Boydak Holding markalarından en büyüğü olduk. 2015 yılında ise metal fiyatlarındaki düşüşün yanı sıra dövizdeki yükselişe rağmen miktarsal olarak üretimimizi artırdık. Cirosal anlamda istediğimiz performansı yakalayamasak da hedefimize yaklaşacağımızı ümit ediyoruz” diye konuştu. Bekir Irak: “Planlarımızda bir aksama bulunmuyor” 2015 yılında yapılmasını planlanan yatırımların hızla devam ettiğine değinen Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak ise, “2015 yılında yatırımına başladığımız zayıf akım kablo grubu ürünlerini 2016 yılı içerisinde müşterilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ