28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Hes Kablo Geleneksel İftar Yemeği Gerçekleşti Mustafa Boydak: “Hes Kablo Kayseri’nin ve sektörün birincisi”

Her yıl İstanbul’da düzenlenen ve geleneksel hale gelen Hes Kablo iftarı bu yıl, İstanbul Beşiktaş Kaymakamı Abdullah Kalkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanvekili Avukat Ahmet Selamet, Hes Kablo iş ortakları, Boydak Holding Yöneticileri ve Hes Kablo yönetiminin katılımıyla Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı davette konuşma yapan Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, 2015 yılının verimli iş sonuçlarıyla tamamlandığını, Boydak Holding çatısı altında hizmet veren 7 şirketin ISO 500 listesinde yer aldığını ve Hes Kablo’nun bu listede sektörü yine ilk sırada temsil ettiğini belirtti. Her yıl İstanbul’da düzenlenen ve geleneksel hale gelen Hes Kablo iftarı bu yıl, İstanbul Beşiktaş Kaymakamı Abdullah Kalkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan vekili Avukat Ahmet Selamet, Hes Kablo iş ortakları, Boydak Holding Yöneticileri ve Hes Kablo yönetiminin katılımıyla Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti. İftar organizasyonuna Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, Hes Kablo Kayseri ve İstanbul yöneticilerinin yanı sıra iş ortakları da katıldı.

Mustafa Boydak: “Hes Kablo’da bu yıl ciro artışı hedefliyoruz” Organizasyon dahilinde açılış konuşmasını gerçekleştiren Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek, “2015 yılı bizim için oldukça iyi geçti. Boydak Holding çatısı altında yer alan 7 şirketimiz ISO 500 listesinde yer aldı. Son açıklanan İSO 500 sıralamasında 69’uncu sırada yer aldık. Bu sıra ile hem Kayseri firmaları hem de listeye giren Boydak Holding markaları arasında Hes Kablo birinci sırada yer aldı. Bu başarıdan ve 2004 yılından bu yana süren Türkiye liderliğimizden dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi. Geçen yıl metal fiyatlarının düştüğünü, üretimdeki artışa rağmen cironun stabil kaldığını, bu yıl ise ciro artışı hedeflediklerini söyleyen Boydak, grupla ilgili olarak da şu değerlendirmede bulundu: “Boydak Grubu olarak toplam 14.000 bordrolu çalışana sahibiz. Bunun yanı sıra yan sanayi ile 20 binin üzerinde istihdam sağlıyoruz. İşimizi biliyor ve seviyoruz. İyi bir yönetim kadromuz ve insan kaynağımız var. Bu şekilde başarı da beraberinde geliyor.” Bekir Irak: “Zayıf akım kablolar bu yıl sonunda pazarda yerini alacak” Organizasyon kapsamında şirketin geçen dönem performansını aktaran Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak ise, “Hes Kablo olarak yeni açıklanan İstanbul Sanayi Odası ilk 500 firma sıralamasında 12’inci kez Türkiye’nin kablo sektörü lideri olduk. Liderliğimizi devam ettirmek ve Hes Kablo’yu dünya markası yapma yolunda tüm gayretimizle çalışıyoruz. Yatırımlarımız planladığımız gibi devam ediyor. 2016 yılının sonunda zayıf akım grubu ürünlerimizi pazara sunacağız” dedi.

hes kablo iftar yemeği

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?