28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

HBK POLİMER PLASTİK SANAYİ TİC.A.Ş GENEL MÜDÜRÜ HASAN KOÇ:PLASTİK SEKTÖRÜNDE 25 YILLIK BİLGİ,BİRİKİM VE TECRÜBE İLE YENİ BİR MARKA HBK POLİMER PLASTİK

HBK POLİMER PLASTİK SANAYİ TİC.A.Ş GENEL MÜDÜRÜ HASAN KOÇ:PLASTİK SEKTÖRÜNDE 25 YILLIK BİLGİ,BİRİKİM VE TECRÜBE İLE YENİ BİR MARKA HBK POLİMER PLASTİK

bilgi birikim ve tecrübelerimizi, vizyon ve misyonumuzla birleştirerek, ‘HBK POLİMER PLASTİK’ olarak başarılarımızı markalaştırmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. İdeallerine ve hedeflerine emin adımlarla ilerleyen firmamızda, yaptığımız yeni yatırımlarla birlikte, yenilenen ve hacim kazanan ürün yelpazemizi, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunabilmek için üretim faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Merkezi ve üretim tesisi aynı çatı altında olan firmamız Çerkezköy’de yer almakta olup, PVC ve HFFR Granül üretiminde birçok sektöre hizmet vermektedir.

Rekabetin her geçen gün daha da arttığı günümüz iş dünyasında teknolojiye ve Ar&Ge’ye büyük önem vererek, üreterek, geliştirerek, hakim olarak ve üzerine yoğunlaşarak, müşterilerimizin de mevcut piyasa koşullarından minimum seviyede etkilenmesini sağlayarak işletmemizi büyütmeye devam ediyoruz.

Üretimimiz PVC COMPOUNDS , HFFR COMPOUNDS, XL-HFFR COMPOUNDS ürünlerinden oluşmaktadır.
1) YUMUŞAK PVC GRANÜL (SOFT PVC COMPOUND):

a) Kablo Sektörü: Üretimimizin büyük bir kısmını oluşturan kabloluk granüllerimizle, kablo sektöründe oldukça geniş ürün yelpazesine sahibiz.

-40 ̊C ile 105 ̊C çalışma sıcaklığı aralığında, yağa, ısıya, soğuğa, hidrokarbonlara, UV ışınlarına dayanımlı, alev geciktirici özellikli ve düşük duman yoğunluklu birçok ürünümüz mevcuttur.

b) Fitil-Conta Sektörü: Kapı ve pencere için istenilen kalitede, istenen renkte fitillik granüller ve endüstriyel contalar üretmekteyiz.
c) Tarım Sektörü: Aşı bandı, fidan bağı, sulama contası için farklı kalitelerde granüllerimiz mevcuttur.
d) Hortum Sektörü: Bahçe sulama ve endüstriyel tip şeffaf, renkli ve opak hortumluk granüller ürün gamımızda yer almaktadır.
e) Tel Sektörü: İstenen kalite ve renkte çit tellik formüllerimiz mevcuttur.
f) Sağlık Sektörü: Reach uyumlu, kokusuz, hortumluk, maskelik ve damla haznesi için granüller.
g) Diğer: Ayrıca ayakkabı, terlik, oyuncak, trafik konisi vs. için üretim yapmaktayız.

2) SERT PVC GRANÜL (RIGID PVC COMPOUND):
a) Mobilya Sektörü: Kenar bandı uygulamaları için şeffaf, renkli granüller. b) İnşaat-Yapı Sektörü: Kapı, pencere, mutfak, kablo kanalı, boru, boru ek parçaları, elektrik tesisatı, atık su tesisatı için ürünler.

3) HFFR-HALOJEN İÇERMEYEN ALEV GECİKTİRİCİ GRANÜL (HALOGEN FREE FLAME RETARDANT COMPOUND):

➢ Genel Amaçlı 70 ̊C Granül (HM2)
➢ Genel Amaçlı 80 ̊C Granül (HM4)
➢ Yüksek ESCR Özellikli Granül (HM4)
➢ Yüksek Alev Dayanımlı Granül (HM2,TI7)
➢ CPR Uygulamalar İçin Yüksek Alev Dayanımlı Granül
➢ Flexible Granül
➢ Soğuğa ve UV Işınlarına Dayanımlı Granül (HM4)
➢ Koaksiyel Kablolar İçin Geliştirilmiş Granül
➢ XL-HFFR Granül

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?