28.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

HAYO ENERJİ SATIŞ MÜDÜRÜ CEM SAYAR: HAYO ENERJİ SEKTÖRÜN YENİ MARKASI

HAYO ENERJİ SATIŞ MÜDÜRÜ CEM SAYAR:  HAYO ENERJİ SEKTÖRÜN YENİ MARKASI

Hayo Enerji olarak üretim faaliyetimiz 2021 yılı başı itibari ile başlamış bulunmaktadır. Faaliyet konumuz elektrolitik bakır ve mamullerinin üretimidir.

Ürünlerimiz elektroteknik, elektronik, motor, haberleşme, elektrik üretim ve dağıtım, güneş enerjisi, ev cihazları, ölçü aletleri, savunma, otomotiv, inşaat ve sıhhi tesisat sanayilerinin hammaddesi olarak kullanılmaktadır.

Hayo Enerji sektörün yeni markası olduğundan 2021 yılında hedefimiz HAYO ENERJİ markasının sektörde yer edinen markalar arasında olması. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı Pazar payımızı arttırmak 2021 yılı hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Sektörde kalıcı bir marka olmak için aşağıdaki önemli noktalara önem vermemiz gerektiğinin bilincindeyiz.

•Ürün kalitesi
•Hizmet kalitesi
•Zamanında teslimat
•Güvenilirlik

Yukarda sayılan bileşenler temelinde oluşturduğumuz yapı ile hedeflerimize ulaşmak istemekteyiz.

İhracat, bir firmanın ve bir ülkenin rekabet gücünü artırmaktadır. Firma yeni teknolojilere, metodlara ve yöntemlere uyarak yarar sağlarken, ülke de ticaret dengesinin iyileşmesinden fayda sağlayacaktır.

Uluslararası pazarlarda yaşanan yoğun rekabet, ihracatçıları, ürünlerini pazarın ihtiyaçlarına göre uyarlamak için teşvik eder, böylece teknolojik olarak gelişme sağlanır. Bundan dolayı üretim kapasitemizi Yüzde 50 yurt içi ve yüzde 50 yurt dışı satış olarak hedeflemekteyiz. Bu sene Hayo enerji olarak hedeflerimizi gerçekleştirip 2022 senesinde kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimiz arttırmayı planlamaktayız.

Katma değeri yüksek ürünler genellikle ağır sanayi, yüksek teknoloji ve gelişmiş pazarlama teknikleri sayesinde dünya pazarına sunulabilir. Burada katma değeri yüksek ürünler sadece bir malı üretmek açısından değil, geliştirilip üzerine eklemeler (inovasyon) hatta tasarımlar yapmak suretiyle de olabilir. Bu doğrultuda Katma değeri yüksek ürünler üretmek için yatırımlar yapmayı planlamaktayız. Bu yatırımların en başında düşündüğümüz gümüş kaplı bakır tel ve süper ince bakır tel üretimi geliyor. Ar-Ge departmanımız bahse konu bu iki yatırım için çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?