23.02.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Hasan Can Aydemir, Can Plast Genel Müdürü; Dünyanıza renk katmak misyonumuzdur.

Hasan Can Aydemir, Can Plast Genel Müdürü; Dünyanıza renk katmak misyonumuzdur.

Can Plast Ltd. Şti şirketi 1990 yılında İstanbul da kuruldu. Sürekli artan üretim kapasitesi ile birlikte Poliüretanın TÜM Sistemleri 7 emisyon PVC sistemleri ile Epoksi ve Poliester sistemlerini kullanan üreticiler için renk pastaları üretmektedir. IS09001/2008 Kalite Güvence Belgesi ile üretilen Pigment Pastalarımız Avrupa Birliği normlarında, Fitalatsiz ve ağır metal içermemektedir. Türkiye’de Suni Deri sektöründe PVC ve PU pigment pasta konusunda pazar lideri olan şirketimiz müşterilerine özel ürettiği ürünler,zamanında ve eksiksiz teslimatları Ne üretimini sürdürmektedir.
Dünyanıza renk katmak misyonumuzdur.

Poliüretan ve PVC endüstrileri için sınırsız ve her zaman yüksek kalitede renk yelpazesi ile PIGMENT PASTALARI üretmek; bu sektörlerde üretilen ürünleri renklendirmek ve üreticilerin vazgeçilmez çözüm ortağı olmak – Vizyonumuzdur.

Piyasaların ihtiyaçlarını, pigment pasta üretimi için çıkan yeni malzemeleri ve hammaddelerin sürekli olarak takip ediyoruz. Poliüretan ve PVC malzemelerin renklendirilmesi için en son çıkan da dahil olmak üzere yeni renkleri üretimi yapmak için formüller geliştiriyoruz. Laboratuvarımızda her yeni formülün testleri yapılır ve sürekli olarak yüksek kalite, standart üretim ve üretimde müşterilerin sorun yaşamaması için titizlikle çalışılır. Aynca7 laboratuvarımızda müşterilerimizin ve ortaklarımızın isteği doğrultusunda yeni formüller üzerinde çalışıyoruz. Yüksek nitelikli kimyagerlerimiz teknoloji konusunda sürekli kendilerini geliştirip yenilikler yaratmaya çalışıyorlar.
Kendimize ait ve donanımlı laboratuvarımızda, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istenen HER hammaddeye uygun renk çalışması yapılır ve uygunluğu kontrol edilir.

Tüm geliştirdiğimiz ürünler Nk önce numune ürün olarak üretilir ve çeşitli testlerinden geçer. Tüm testlerden olumlu sonuç alan yeni ürünlerimiz kendilerine kod numaraları verilerek artık üretime hazır hale gelirler.

Tüm sevkiyatı yapılmış ürünlerinden şahit numunesi 1 yıla kadar saklı durur. Sorun çıkma durumunda laboratuvarımızda olan şahit numune Ne gönderilen ürün karşılaştırılır. Eksiklik görülmesi durumunda gereken çalışmalar yapılır, müşteriye hızlı ve en verimli şekilde cevap ve çözüm yaratılır.
Dünya da sürekli gelişen hammaddeler ve nihai ürünler ile firmamızın AR-GE merkezi yeni renk7 yeni ürün7 yeni hammadde konularında çalışmalar yapar ve müşterimize sürekli geliştirdiğimiz yenilikleri sunulur. Ürettiğimiz pastaları Poliüretan, Soft PVC, Akrilik7 Epoksi ve Polyester sistemlere uyumludur.

Özellikle PVC Sistemlerinden,

-PVCSuni Deri üretiminde,
-PVC Masterbatch ve Granül üretiminde,
-PVC Duvar kağıtları ve Oyuncak üretiminde,
-PVC Tekstil kaplamaları üretimlerinde Kullanılır.

Can Plast Pigment Pastaların Özellikleri
* Akışkan veya pasta şeklinde.
* Makinelere zarar vermez.
* Yüksek boyama gücüne sahip.
* Bitmiş ürünün formuna zarar vermez.
* Stabildir7 migrasyon yapmaz.
* Isı ve UV ışıklara dayanıklılık gösterir, rengi korur.
* Sürekli standart üretim.
* Ağır metal ve Fitalat içermez.
* Avrupa normlarına uygun.

Can Plast 2019 yılından beri Avrupa’ya ve tüm dünyaya satışını başlamıştır. Uzun soluklu iş birliği strateji doğrultusunda direk fabrikalara hizmeti ve servisi vererek aynı zamanında ülkeler bazında distribütörler Ne yol almaktadır. Yurt dışı sektörel dergilerinde reklamları, yurt dışı ve yurt için fuarlara katılımı, sınırsın numune gönderimi bu yolda hızlı gelişmesine yardımcı oluyor.

Sürekli artan gelişimi eski kapasitelerin yetmediğini, kapasitelerin artması gerektirdiği gösterdi. 2020 yılın sonunda Canplast eski fabrikanın yanı sıra yeni daha büyük ve modern fabrikasında üretimi başlamıştır. Yeni fabrikanın proje içeresinde son teknolojilere göre kurulacak ARGE merkezimiz de yer almaktadır. Bunlar hepsi müşterilere daha iyi ve daha hızlı hizmet, en kaliteli ürün, kalite standardında süreklilik ve yeni ürünlerin piyasaya çıkarması adına yapılmaktadır. Can Plast ın ürünler Ne tanışmak ve bu sürekli gelişen Can Plast ailesine katılmak için www.canplast.com.tr siteye ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?