21.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Güner Deli Brugg Kablo – Bölge Satıs Direktörü ; Brugg Kablo 550 kV gerilim seviyesine kadar olan yüksek gerilim kablo sistemlerine yönelik mühendislik, üretim, montaj ve bakım alanlarında is ortagınızdır.

Güner Deli Brugg Kablo – Bölge Satıs Direktörü ; Brugg Kablo 550 kV gerilim seviyesine kadar olan yüksek gerilim kablo sistemlerine yönelik mühendislik, üretim, montaj ve bakım alanlarında is ortagınızdır.

1896 yılında kurulan ve halen Brugg Kablo markasıyla piyasada faaliyet gösteren Brugg Kabel AG, Brugg Group bünyesindeki en büyük şirket olarak İsviçre’nin lider kablo üreticisi konumuna gelmiştir. Brugg Group çatısı altında dünyada 2.000 çalışan bulunmakta ve bu çalışanların 520’si Brugg Kablo’da görev almaktadır. Brugg Kablo dünya genelinde kendi satış iştirakleri aracılığıyla temsil edilmektedir. Ürün gamı 500 kV kapasiteye kadar olan yüksek gerilim kablolarından orta ve düşük gerilim kabloları için tasarlamış bağlantı parçası teknolojilerine ve ayrıca şantiyelerde enerji temininde kullanılan kablolara kadar uzanmaktadır. Brugg Kablo aynı zamanda şu anda maksimum gerilim seviyesi olan 550 kV kapasiteye kadar kullanılabilen kablo sistemleri ile aksesuarlarını başarıyla üretebilen dünya üzerindeki birkaç kablo imalatçısından biridir. Kurum bünyesindeki Ar-Ge Departmanı, yeni ve yenilikçi ürünlerin tasarlanması için aralıksız çalışmaktadır. Müşterileriyle birçok işbirliğine imza atmış Brugg Kablo, güç üretim istasyonları kablo tesisatı gibi anahtar teslim projeleri de yerine getirmektedir. Brugg Kablo gelişmiş üretim makinelerinden yararlanarak ürünlerini en yüksek kalite standartları doğrultusunda geliştirmekte, üretmekte, test etmekte ve montajını yapmaktadır. Endüstriyel kablo sistemleri alanında ise şirket, endüstriyel uygulamalara yönelik müşteriye özel çözümlerin geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Şirketin idari merkezi Brugg (İsviçre) şehrinde bulunmaktadır.

Ürünler:

• 500kV gerilim seviyesine kadar yüksek gerilim kabloları
• 500kV gerilim seviyesine kadar yüksek gerilim aksesuarları
• Orta gerilim kabloları
• Düşük gerilim kabloları
• Endüstriyel kablo sistemleri

Hizmetler:

• Kablo tesisatı
• Yüksek gerilim parçalarının montajı
• Saha testleri
• Teknik eğitimler
• Proje yönetimi ve mühendislik

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ