25.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Fort Wayne Wire Die/Fortek GmbH şirketi Avrupa’daki 40. Yılını Kutluyor

Fort Wayne Wire Die/Fortek GmbH şirketi Avrupa’daki 40. Yılını Kutluyor

Fortek Ekibi Soldan / The Fortek Team from left: Hardy Buchfink, Iva Hristova, Jutta Raven Alvaro Segovia

Fort Wayne Wire Die/Fortek GmbH şirketi faaliyet gösterdiği Avrupa pazarında bu yıl 40. satış yılını kutladığını duyurmaktan gurur duymakta. Elmas tel çekme üretiminde dünya lideri olan Fort Wayne Wire Die şirketi 1 Nisan1979 tarihinde ürünlerine olan ilginin artması nedeniyle Frankfurt Havaalanı civarında bir satış ofis açtı. “Fort Wayne Wire Die” adının telaffuzunun çok zor olduğu düşünüldüğü için FortekGmbh adlı tamamı Almanlara ait bir şube kuruldu.

Kurulan bu şube başlangıçta sadece Batı Avrupa’ya odaklanmaktaydı ve kadrosu Herr Knueppel adlı bir Satıcı ve Frau Horn adlı müşteri hizmetleri görevlisi iki elemandan oluşuyordu. Fortek -o zamanlar daha karmaşık olan ithalat prosedürlerine dikkat ederek, malları gümrükten çekerek ve son müşteriye naklederek- Avrupalı müşterilerimize yerelleştirilmiş hizmet sağlamaya başladı. Ayrıca faturalar yerel para birimi cinsinden kesilmekte ve piyasaya yerelleştirilmiş envanter, genel satış ve destek sağlanmaktaydı.

Strateji başarılı oldu ve Fortek şu anda Avrupa pazarının lider tel çekme kalıbı tedarikçisi. Satış alanı ise Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayacak şekilde genişledi. Satış ekibi ise dört tecrübeli profesyonelle büyüme gösterdi; bunlar, Batı Avrupa, İskandinavya ve İngiltere Yönetim ve Satışından sorumlu Hardy Buchfink, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika satışlarından sorumlu Alvaro Segovia, Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Iva Hristovais ve Müşteri Hizmetleri ve Nakliye Uzmanı Jutta Raven’dir. Bu dörtlü arasında, önemli Avrupa ve Orta Doğu müşterilerimizle etkin bir şekilde iletişim kurmamıza yardımcı olacak şekilde 7 dil konuşulmakta. Ayrıca, Polonya, Türkiye, İngiltere, Mısır, Sırbistan, İtalya, Yunanistan, Rusya ve Romanya gibi önemli pazarlarda çok iyi satış temsilcilerimiz ve distribütörlerimiz olduğu için de kendimizi şanslı hissetmekteyiz.

40 yıl önce FORTEK ofisini kurduğumuz tarihten bu yana beraber çalıştığımız birçok sadık müşterimize de en içten teşekkür ve takdirlerimizi sunmayı borç biliriz! Fortek GmbH olarak iletişim adresimiz:
sales@fortekgmbh.com, telefonumuz: +49 6192 25028.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ