28.05.2024 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

Fırat Bekiroğlu Trio Kablo Yönetim Kurulu Başkanı; Türkiye’den Dünyaya gerçek kaliteyi üretiyoruz. Siz Trio Kablo ile nerede karşılaştınız

Fırat Bekiroğlu Trio Kablo Yönetim Kurulu Başkanı; Türkiye’den Dünyaya gerçek kaliteyi üretiyoruz. Siz Trio Kablo ile nerede karşılaştınız

Trio Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Bekiroğlu 2021 hedeflerinin her yer de Trio ile karşılaşmak olduğunu söyledi ve ekledi “Bazen görmediğiniz detaylardır sizi güçlü kılan, bugün etrafa daha dikkatli gözlerle bakın kim bilir yine nerelerde karşılacağız? Teknoloji bu günki gelişimini, veri iletiminin sanal ortama taşınmasına borçlu ve bu sistemlerin doğru çalışmasının en temel öğelerinden biri zayıf akım kabloları. Bu konu da 2017 yılından bu yana yurt içinde ve dışında çok ciddi yatırımlar yapıyor ve çalıştığımız tüm alanlarda gerçek kaliteyi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Zayıf Akım Kablo konusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel üretimlerimiz ile birlikte:

● Sinyal ve Kontrol Kabloları
● CCTV Kablolar
● Enstrümantasyon Kabloları
● Yangına Dayanıklı Kablolar
● Ses ve Görüntü Kabloları
● Bilgi İletişim Kabloları
● Telefon Kabloları
● Yangın Alarm ve Güvenlik Kablolar
● Halojensiz Kablolar
● Silikon Kabloların üretimlerini yapıyoruz.

Öncelikle Trio Kablo ailesi olarak tüm türlerimizde Avrupa standartlarında ürünler üretiyoruz. Kalitemiz her şekilde ,ne olursa olsun en üst seviyede. Şuan 29 ülkeye ihracat yapmanın gururunu yaşıyoruz. Tabi ki hedeflerimiz daha büyük 29 değil 50, 60,100 ülkeye çıkmak. Bunun için de dış pazarda tüm hızımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birde önümüzde pandemi, kriz gibi engeller oluştu hedefimiz bu durumdan en az etkilenerek bir an önce oralara ulaşmak. Gidişatımız da o yönde. Dünya standartlarında üretim yapıyoruz, Avrupa standartlarında belgelerimiz var, CPR belgemiz var. Türk standartlarında belgelerimizi zaten var. Onları ilk yıllımızda tamamladık. Bizi farklı kılan özelliklerimizden biri şöyle ki; diğer fabrikalar gibi dört, beş, altı hafta temrinlerden hiç hoşlanmıyoruz. Bunları minimize etmek istiyoruz. Yani şantiyede ya da veri merkezlerinde acil istenilen özel kabloları hızlı bir şekilde üretip laikiyle bütün testlerden geçirip hızlı bir şekilde sevkiyat yapıyoruz. Bu da kalite ile birlikte bir tercih sebebidir. Ve tabi ki fiyatta önemli. Fiyatlarda da rekabetçi fiyatlar her zaman için hem yurt dışında hem yurt içinde mevcut.

Hizmet verdiğimiz sektörlere baktığınızda zaten zayıf akım kabloları ile sabah uyandığınızda kahve makinanızla, evden çıkarken güvenlik sistemleriniz ile iş yerinde bilgisayarlarınızla, kullandığınız tüm otomasyon sistemlerinde, toplu taşımlarda, AVM’lerde, yangın alarm sistemlerin de, televizyonlarınızda, gittiğiniz eğlence merkezlerinde, konserlerde, sinema da her yerde buluşuyorsunuz. Bu sebeple bizim bu yıl mottomuz tamamen “Heryerde Trio, sen Trio Kablo ile nerde karşılaştın “ olacak. Ve zayıf akım kabloların nihai tüketiciye de anlatılabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Makine parkurumuz son teknoloji PLC kontrollü ve sıfır hatlardan oluşuyor,en önem verdiğimiz konu ise laboratuvarlarımız. Ürettiğimiz ürünleri layıkıyla test edebilmenin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak bu konuya çok büyük hassasiyetle yaklaştık. Son sistem test cihazlarımız ve en önemlisi de tesisimize kurmuş olduğumuz yangın laboratuvarımızla, ürettiğimiz ürünlerin tüm testlerini tesisimizde yapmanın konforunu yaşıyoruz . Avrupa standartlarında, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim ettiğimiz, güvenli ve güçlü ürünlerimiz ile sektöre müşterilerimiz ile birlikte yön veriyoruz. Bu güne kadar 30 ülkeye ihracat yapmanın gururu ve sevinci içerisindeyiz, 2021 yılı sonu ise hedefimiz bu sayıyı çok daha yukarılara taşıyabilmek.

Trio Kablo ailesi olarak deneyimli imalat ve satış ekibimizle beraber, kaliteli hizmet anlayışımızla sektörde iz bırakmak ve takip edilen bir firma olmaya devam etmek için gelişmeye devam ediyoruz. Tecrübeli imalat kadromuz, Yurtiçi – Yurtdışı profesyonel satış kadromuz ve inovatif düsünce altyapımızla, en yeni ve en iyiyi hedefleyerek emin adımlarla bundan sonra da yanınızdayız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ