30.11.2023 - Kablo Tel Dünyası Kablo-Üretim-Hammadde-Makina Teknolojileri Dergisi
Kablo Tel Dünyası

ERSE KABLO Ürünleri, “Ürün Sorumluluk Sigortası” ile Güvende.

20 yıllık deneyimiyle, zayıf akım kablo sektörünün lider üreticilerinden Erse Kablo, sektördeki marka gücünü ürünlerinde yarattığı güven ve kaliteyle sağlamıştır. Müşterilerinin değer verdiği bir marka haline gelen Erse Kablo, uzman kadrosu ile kalite ve sürdürülebilirlik anlayışıyla ilerlemektedir. İç piyasadaki güçlü bayi yapısını ve yurtdışındaki projelerdeki başarısını, müşteri memnuniyeti odaklı, etkin hizmet değerleriyle birleştirmektedir. Erse Kablo, Silivri Ortaköy Sanayi Bölgesi’nde 12.000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 16.000 m2 alana sahip modern tesisinde ulusal ve uluslararası standartları esas alarak kablo çözümleri üretmektedir. Ervital, Erflex, Ervital Firesafe, Erline ve Simh Vital tescilli marka grupları ile her tip özel kabloyu kendi bünyesinde üreterek alçak gerilim kabloları üretimiyle geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürün Sorumluluk Sigortası teminatımız kapsamında, Erse Kablo, Zurich Sigorta’dan aldığı “Ürün Sorumluluk Sigortası” ile üretimini yaptığı, satmış olduğu ürünlerin kullanılmasıyla ilgili olarak, belirtilen coğrafi sınırlar (ABD, Kanada, İran, Suriye, Sudan, Myanmar, Kuzey Kore ve Küba hariç tüm Dünya) dahilinde ve poliçe süresi içinde meydana gelen olaylar neticesinde, üçüncü kişilere veya üçüncü kişilerin ürünlerine gelebilecek zararları güvence altına alarak, üretimden kaynaklı bedensel ve maddi hasarlara karşı, olay başına teminat limitinin sigorta bedeli, 311.983 Euro; yıllık azami teminat limiti sigorta bedelini 6.239.666 Euro olarak belirleyerek güvenirliliğini ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi göstermektedir. Ürün Sorumluluğu Sigortası, bir Ürün Garanti Sigortası olmayıp, zarar gören ürünün karşılanmasına yönelik değildir. Ürün Sorumluluğu Sigortası bir Sorumluluk Sigortasıdır. Sigortalının mallarına değil, sigortalının üretmiş olduğu ürünle ilgili sorumluluğuna ilişkin güvence sağlar ve üründeki bir kusurun neden olduğu hasardan sorumludur.

Toplam Kalite Yönetimi Önceliğimiz, Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren Erse Kablo, üretiminde güveni destekleyici, uluslararası belgeleriyle de fark yaratmaktadır. Erse Kablo, üretimindeki çözümlerde, “VDE, MPA, RS, Gümrük Birliği Sertifikası (Rusya), Yangın Sertifikası (Rusya), Türk Loydu, ABS, RINA, BV, DNV, LR, RoHS, CE, TSEK, TSE ve ALSz” normlarında ürünlerini belgelendirmiştir.

Erse Kablo, “Entegre Yönetim Sistemi”nin bir takım çalışması olduğunun bilincindedir ve bu doğrultuda üst yönetimden en alt birimdeki çalışanına ve tedarikçilerine kadar bu anlayışı benimsemektedir. Entegre Yönetim Sistemi, kurumların birden fazla olan yönetim sistemlerini biraraya getirerek veya yönetim sistemlerini birbirleri ile entegre hale getirerek oluşturulan sistemler bütünüdür.

Bu sistem doğrultusunda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistem standartlarının gereklerini yerine getirmeyi ve bu standartların etkinliğini sürekli geliştirmeyi taahhüt eder. Bu bağlamda toplam kalite ve mükemmellik kavramlarının hayata geçirilmesi açısından Ulusal Kalite Hareketi ve Kalder’e üyedir.

Sürekli gelişim hedefi gözeten Erse Kablo, toplam kalite yaklaşımı ile önleme ve ölçme maliyeti, beraber var olma ve sürekli iyileştirme yaklaşımlarıyla pazardaki etkinliğini arttırmaktadır.

Erse Kablo, kaliteden ödün vermeyen, inovatif, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile çevreye duyarlı, güvenilir ve çözüm ortakları için katma değer yaratan öncü kablo üreticileri arasında yer almaya devam etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?